3-Kameru septiska tvertne - darbības režīms

Septiņus tvertnes vairs nedrīkst izmantot kā vienīgo notekūdeņu attīrīšanu no 2015. gada.
Trīs kameru notekūdeņu attīrīšanas iekārtām bieži vien var modernizēt bez jebkādām problēmām, un tās var turpināt izmantot kā priekšapstrādi bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas procesam, ja vien tie nav bojāti. Tādēļ turpmāk tiks izskaidrots viņu darbības princips.

Trīs kameru princips

Trīs kameru notekūdeņu attīrīšanas iekārtām ir labāka ietekme nekā vecākiem vienas kameras modeļiem. Savukārt notekūdeņi šķērso visas trīs kameras. Tie var būt vai nu traukā, vai arī tie ir konstruēti vienlaidu kā atsevišķa trauka ar savienojošām caurulēm.

notekūdeņi vispirms nonāk pirmajā kamerā, kur cietās vielas nogulsnē nogulsnēšanās. Sākotnējo dūņu veidošanās laika gaitā degradējas, tādējādi ievērojami samazinot tā tilpumu. Klar Dzidrs ūdens, kas iegūts, atdalot cietās vielas, nonāk otrajā kamerā, kur cietās vielas, kas izšķīdina ūdenī, laika gaitā nogulsnē nogulsnes. Šeit izšķirošā izšķiešana ir uzturēšanās laiks.

caur pārplūdi ūdens, kas ir iztīrīts jau otro reizi, nonāk sekundārajā attaisītājā, no kurienes to var novadīt vai izsūknēt. Tātad, nosēdumi nevar iekļūt attīrītajā ūdenī vairāk.

Darbības aizlieguma iemesli

No 2015. gada vietējās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas būs atļautas tikai Vācijā, ja tās strādā ar bioloģiskiem notekūdeņu attīrīšanas procesiem.

Iemesls tam ir Eiropas mērogā saskaņota ES mērogā saskaņota pamatdirektīva par ūdens apsaimniekošanu.

Mehāniskās notekūdeņu attīrīšanas formas vairs nav atļautas kā vienīga notekūdeņu attīrīšana. Viņiem ir pārāk daudz bīstamu piesārņotāju ūdeņiem, jo ​​īpaši nitrātiem.

Tomēr sistēmas var modernizēt, un nelielām sistēmām rodas izmaksas apmēram 3500 EUR. Tomēr tie var arī palikt spēkā kā iepriekšējs paskaidrojums attiecībā uz pakārtotās bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtām.

Lai gan SBR rūpnīcas tiek pārdotas visbiežāk, pēdējos gados ir palielinājusies uzcelto mitrāju daļa.

Padomi un triki Bavārijā, Tīringenē, Saksijā un Šlēzvigā-Holšteinā visas tiek piedāvātas subsīdijas jaunbūvēm, kā arī modernizācijai.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru