Pudeli var būt pārrobežu Halve

dzīvojamo stiklam ir īpatnība nedaudzajiem zina, vai viņi varētu noteikt ar vienkāršiem līdzekļiem. Materiāls stingri jēdziens ir fizikāli šķidrs materiāls, kas nostiprinās no hipotermijas. Šo funkciju var izmantot, lai pusi samazinātu uz pusi, to neredzot vai nocērtot. Siltums un dzesēšana ir pietiekami.

uz pusi bez griešanas vai zāģēšanas

Kurš vēlas pusi pudeli šķērsvirzienā, materiāls nav druchschneiden. Konkrētie materiāla īpašības ļauj nodrošināt mērķtiecīgu daļēju apkuri un dzesēšanu, lai veida kontrolētā lūzumu, kas atdala pudeles daļas.

garenvirzienā nav iespējams veikt krustojumu. Šim nolūkam ir nepieciešams Dremel. No pudeles bez grunts var būt skūšanās dekoratīvās laternas.

Lai pusi pudeli stikla

  • degošu stīgu / vadu vai
  • vara stieples
  • aukstu ūdeni
  • ledus
  • liesmas avots (sveces, Bunsen deglis)
  • Dremel
  • ūdens spainis
  • smilšpapīrs

1. Karstums marķieri noteiktos

kā siltuma marķieri, un galvu var pieteikties trīs dažādas pieejas , Ar Dremel vai grūti sašķelt rīku jums ir nepieciešams, lai grebt vēlamo lūzuma malas ap pudeli organismā. Alternatīvi, var wrap vēlamajā augstumā ap pudeles uzliesmojoša korda, aukla vai vara stieples. Svarīgi ir marķiera ciešā problēma. 2.

pudele siltuma Pagrieziet pudeli virs sveces vai Bunsen deglis, lai marķieris uzkarst. Aukla bija ap "sadedzinātu" glow vara stieples un Ritz kļūt pienains.

trešais pudele diving

iegremdēt sasildīto pudeli dzesēšanas spaini aukstā ūdenī. Pievienojot ledus gabaliņus, jūs stiprināt nepieciešamo "auksto šoku". Ja pudeles apakšējā daļa pēc pirmā niršanas nav nokritusies, atkārtojiet procedūru. Vēlākais trešajā fragmentā pusītes sadalās.

4. breaklines kliedēja

asajām bojātās malas, jūs varat neitralizēt 200 ar smilšpapīru graudainību. Ar izveicīgs rotējošām kustībām virs liesmas avots var noapaļot malas līdz izkūst.

Padomi un triki. Uzmanieties, iegremdējot apsildāmo stikla pudeli. Jo karstāks stikls ir marķierī, tīrītājs un tas ātrāk pārtrauc. Spainis nedrīkst būt pārāk dziļa, lai piliens augstums noņemot pudele daļu saglabājas mērena.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru