Var nazis alternatīva

Ir dažādi var atvērēji. Daudziem var atklātājiem ir kopīgs, ka viņi var pēkšņi pārtraukt šo pakalpojumu. Tad ir nepieciešama ātra alternatīva kafijas nazis. Kuras alternatīvas var būt naza nazis un citi padomi, kurus mēs esam apkopojuši tālāk par jums.

Vai esat arī pamanījuši, ka var ātri atvērties atvērēji?

No moderna mājsaimniecības, var nazis ir kļuvis neaizstājams. Aplūkojot milzīgo tirgus atvēršanas iespēju, varēja gandrīz secināt, ka nepieciešamība patiešām ir ļoti liela. To apstiprina daudzie lietotāji, kuriem ir bijis jādara ar defektu audu atvērēju.

Problēma izpaužas kā "cenu izpratne". Tā kā zīmolu atvērēji ir diezgan ievērojami augstas cenas. To var salīdzināt ar no-name atvērēji, kas bieži vien ir zema viencipara eiro diapazonā pieejama, bet arī diezgan spējīgs sasniegt 20 eiro. Ar nazis, ko varētu sagaidīt, tam vajadzētu būt cenu diapazonam, kurā tiek piedāvāta kvalitāte.

darbības princips konservu kārbu attaisāmais

Problēma tomēr ir tā, ka nazis noteikti apgalvots milzīgi. Neaizmirstiet, ka griezējmehānisms ir jāizgriež caur tērauda vāku. Lai to izdarītu, dažādie malas ir attiecīgi strādājis:

  • griešana ritenis, visu kārtu asu
  • maza trijstūris liellopu ar front-side griešanas

Tā tas var nazis tikpat laimīgs atzīt savu pakalpojumu, alternatīva ir vismaz noderīga, lai neviens vakarā vai naktī pēkšņi ar lielu alkas pirms ravioli Var stāvēt, un tas vairs nav auf. Reālā alternatīva ir vāka nazis ar āķiem. Šis nazis bieži tiek uzskatīts par papildus instrumentu kombinētajā kabatas nazī. No pirmā acu uzmetiena šis alternatīvais nazis izskatās kā pudeles vāciņu atvērējs.

īstu alternatīva tradicionālajiem Konservenöffner

Šis nazis tiek ievietota vāka malas pie Konservenfalz un saliekts uz mazo āķa ārpus dubultās šuvi. Ar kustību uz augšu vai uz leju instrumenta griešanas malu izvelk caur vāka vāku. Tad mazais āķis ir nedaudz pārvietots atvēršanas virzienā, un griešanas kustība tiek atkārtota. Tas ir tik bieži, līdz vāks ir vismaz tikpat plaši atvērts, ka jūs varat to pagriezt uz sāniem.

Tips & TricksWer tagad ir ceļā vai neko vispār ir uz rokas, kas varētu atvērt bundžu zināmā mērā var arī paļauties uz citiem instrumentiem, lai atvērtu bundžu bez nazis. Izpildiet saiti, jūs saņemsiet dažādas alternatīvas, lai atvērtu var. Pat ar akmens vai akmens vai betona grīdas klājiem jūs varēsiet atvērt alvas kannu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru