ĒKa

Dažādas stiprinājuma sistēmas

Laba stiprinājuma sistēma ir svarīga, lai lapotne būtu laba saķere un būtu droša. Tvertnes turētājs vai zobenu rokturis, cauruļu atbalsts un sienas skavas.

Nojumes ir piestiprinātas ar cietām plastmasas vai alumīnija skavas. Alumīnijam ir lielāka kravnesība, līdz pat deviņdesmit kilogramiem ir iespējama. Plastmasas stiprinājumi ir līdz pat trīsdesmit kilogramiem.
Piekārtiem uz ieejas durvīm

jābūt droši piestiprinātām

  • var izvēlēties dažādos materiālos
  • ir bez apstiprinājuma, ja tiek ievēroti noteikti izmēri un attālumi.
  • piedāvā aizsardzību pret vēju un laika apstākļiem
  • nodrošina vizuālo uzlabojumu pie ieejas zonas.
  • Pabeigts komplekts vai pēc pasūtījuma izgatavots produkts

Pieejas lapene ir pieejama kā komplekts, tomēr joprojām ir vajadzīgs stiprinājuma materiāls. To ražo arī ražotāji, bet arī pēc klienta pieprasījuma, lai ikvienam būtu kaut kas.

Piegādātāju cenas ir atkarīgas no materiāla.

Lai iegūtu augstas kvalitātes lapotnes vai seglu veidlapu, jums ir jāsagaida apmēram 350, - €. Daļēji iespējams segt ar ķieģeļiem, Eternit vai jumta segumu. Nerūsējošā tērauda / stikla kombinācija ir gandrīz 1000 eiro, -. Pleikseļu apdari piedāvā no 150, - eiro.

jalousiescout.de ir polikarbonāta nojumes tās diapazonā. K holzkomplett.de ir milzīgs koka un alumīnija / stikla dizaina nojume. Vord pie doffel-Fabrikverkauf ir skaisti vainagi, kas izgatavoti no plastmasas.

  • Padomi un triki, kas nav nepatīkams roku darbs, iegūst pašmontēšanas komplektu, un tie ir komerciāli pieejami par salīdzinoši zemām cenām. Pārliecinieties, vai nojume virs priekšējām durvīm ir droša un visupirms droša.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru