Klasisks par mērenu cenu: siļķes parketa

renovācijas zāģveida locītavu un rod to Fischgrätparketts laikā uzbur dekoratīvu izskatu uz koka grīdas. Atkarībā no koka veida un produkcijas, siļķa cena ir vidējā un augšējā segmentā. Lielākajā daļā gadījumu nopērk masīvkoka apdari.

dārgāka nekā mozaīkas parkets

atsevišķu koku sugu grupās, ezera parketa stieņi pieder dārgākiem parketa elementiem. Atšķirībā no maza mēroga mozaīkas parketēm, koksnes tīrības prasības ir augstākas, un aplievs nedrīkst būt pat mazākās proporcijās.

Ja siļķes tiek piedāvāts no vietējiem kokiem masveida koka apdari, tad zemes cenas ir vidēji par divdesmit procentiem augstāka nekā cena mozaīkas parketa kuba formā, kas ir izgatavoti no tā paša koka on.

Tradicionālā koka uz siļķes parkets ir kļavas, ķiršu, ozola, oša un riekstkoka, kas sākas kvadrātmetrus likmes no piecdesmit eiro. Dārgmetālu meži, piemēram, venge vai sarkankoks, jāaprēķina ar vismaz astoņdesmit eiro par kvadrātmetru.

lētāki divslāņu izstrādājumi

koksnes spieķi uz zelta ir veidoti no daudzslāņu variantiem no koka nodiluma slāņa un nesējplates. Biezums ir no 10 līdz 16 milimetriem, un nodiluma slānis ir no 3 līdz 5 milimetriem biezs. Atkarībā no koka veida, lētākās siļķu parketes ir pieejamas no € 30 par kvadrātmetru.

dārgmetālu nozarē cenu atšķirības starp divslāņu būvniecību un masīvkoka konstrukciju nav tik nopietnas. Tas ir arī tāpēc, ka parasti ir ļoti augstas kvalitātes apģērba slāņa koki, kas izgatavoti no īpaši skaistiem finiera mežiem, piemēram, ozola.

multi-raksts reizēm lētāk

Ja viņi vēlas iegādāties divu vai trīskāršo siļķes, jūs varat sasniegt, izmantojot jau apkopoti par tīkliem stādīšanas vienībām atpakaļ uz kvadrātveida apgāzies bieži vien zemāku cenu, nekā vienkāršu siļķes parkets.

Tips & Tricks Ezera parkets ir viens no izstrādātajiem parketa modeļiem. Ja tiek izmantoti liela mēroga koka nūjiņas ar mēli un gropi, pieredzējuša privātpersona var uzdrošināties pats sevi nodot. Tradicionālajiem savienotajiem stieņiem speciālistam jāveic klāšana.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru