Płaski dach jest idealnym miejscem dla narzędziem rzucić

Budowa Płaski dach jest często wybierana jako opcja parasol dla wiaty, garaże, szopy ogrodowe i narzędziowe. Jest niedrogi i może zostać zbudowany i zapieczętowany przez entuzjastę majsterkowania. Jako materiał na filc dachowy lub bitumendachbahnen można stosować.

schowane entuzjaści narzędzia ogrodnicze ogrodnictwo docenić to, kiedy ich narzędzia ogrodnicze i sprężyna umieszczona jest również w zasięgu ręki znowu to samo. Oprócz klasycznej chatce, która ma dwuspadowy dach, dziś nowoczesna alternatywa ogród lub narzędzie kurnika jest wybrany z płaskim dachem.

Płaski dach pasuje szczególnie dobrze i dość niepozornie przy projektowaniu ogrodu jednego czy pasuje do stylu budynku głównym. Szopę z płaskim dachem można zbudować lub z odrobiną umiejętności nawet kupić cały zestaw szopie. Ważne jest, aby dach był dobrze uszczelniony.

możliwości stropodachu

  • papy
  • arkuszy bitumu dachowe
  • trapezowej blachy
  • płytki płaski dach

Ceny zależą od wielkości i rodzaju szopy

Decydujące dla cenie Altana z płaskim dachem jest z jednej strony udogodnienie samego domku proste narzędzie kurnika jest dostępny od 400 euro. dom z płaskim dachem o wymiarach 360 x 320 cm kosztuje od 1200 do 1400 euro. Jest to tańsze, jeśli sam wykonasz zadaszenie.

  • edingershops.de oferuje prosty i tani dom z płaskim dachem.
  • weka-holzbau.com jest producentem wysokiej jakości altany w różnych wersjach. Prof Holzprofi24.de ma duży wybór szop każdej wielkości.
  • Wskazówki i porady Prawdziwa różnica między szopą a szopami ogrodowymi nie istnieje. Różnią się tylko wielkością lub rodzajem zastosowania. Natomiast równowartość około 5-10 metrów kwadratowych powierzchni na suchą schronienia dla narzędzi ogrodowych i mebli, płaski dach dom-ogród z 10 do 15 metrów kwadratowych może już być używany jako część domu lub pokoju rekreacyjnym.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz