Plakans jumts no koka ļauj ekonomēt konstrukcijas

Plakano koka jumts tiek izvēlēts kā labvēlīgs variants dārzu mājām, autostāvvietām vai garāžām. Tā ir arī alternatīva dzīvojamām ēkām, kas piedāvā ekonomiskas jumta konstrukcijas ar lieliem starplaikiem un augstu sagatavju līmeni.

Stilīgs plakanais jumts

Būtībā koka plakanais jumts ir tāpat kā citi plakani jumti. Tam jābūt siltumizolācijai, un jāpiemēro arī plakanais jumta slānis.

Definīcija plakanais jumts apzīmē jumta konstrukcijas ar nelielu jumta piķi vai bez tās. Ūdensnecaurlaidīgs slānis jāpielieto visā jumta virsmā. Atšķiras no siltiem un aukstiem jumtiem, siltais jumts tiek uzskatīts par nevēlamu jumtu, aukstā jumts ir ventilējams jumts.

Stiprums un sausums

Saskaņā ar noteikumiem, jumta konstrukcijām, kas izgatavotas no masīvkoka, jābūt noteiktai stiprībai. Tos var uzstādīt tikai sausā veidā un tiem ir tikai maksimāla koksnes mitruma pakāpe. Tas ir 15% neventilētiem jumtiem un līdz 20% ventilējamiem jumtiem.

Kā jau minēts, jumta segums ir būtiska koka plakanā jumta daļa. Ja tas nedarbojas pareizi, pelējuma var veidoties sakarā ar mitrumu, kas nonāk jumta krastā.

koks ir sadalīts izmantošanas klasēs. Tas nosaka

  • tās fizikālās īpašības, stiprības un stinguma īpašības
  • piemērotību konkrētam pielietojumam: sausās, mitrās, ārpus

cenas un provaideri

Vienu metru būvniecības kokus no egles vai priedes jūs maksājat tikai 8.30 eiro. Impregnēti līstes maksā mazāk par 50 centiem, bet tiem bieži vien ir pārāk liels atlikušais mitruma saturs.

  • bauder.de ir visu veidu plakano jumta virsbūvju ražotājs, arī koka konstrukcijām. -Holz-ahmerkamp.de ir liels zāģmateriālu klāsts koka plakaniem jumtiem. U- eu-baustoffhandel.de savā būvlaukumā ir celtniecības koksne un jumta līstes.
  • Tips & TricksAnent viena iespēja ir plakanas jumta koka-betona kompozītu sistēmas. Uz jumta ir uzmontētas saliktas detaļas, kas izgatavotas no koka un betona. Tomēr šo darbu drīkst veikt tikai specializēta kompānija.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru