Ūdensputns ir praktiska un skaista

Gargoyles sākotnēji tika izmantoti uz notekas, lai aizsargātu fasādes un pamatnes. Šodien viņi piedzīvo atgriešanos galvenokārt tāpēc, ka viņi darbojas kā estētiskais dizaina elements. Visdažādākie skaitļi rotā dārza nojumes un privātmājas.

Sākotnējā funkcija

Ūdenslāņa grābula ir tā vienkāršā veidā drenāžas caurule, kas nav savienota ar zemūdens cauruli. Iepriekšējos laikos tas kalpoja, lai "izspļautu" savākto lietavu arkveida un tādējādi radītu ēkas fasādi.

Senos laikos tas bija parasts veids, kā pasargāt mājas mūra no mitruma. Gargoyles arī pasniedza baznīcas ēkās, lai turētu ļaunos garus. Gadu gaitā viņi lielākoties zaudēja savu sākotnējo funkciju.

Gargoyle mūsdienu laikos

Lietusūdens kanalizācija ir galvenokārt caur downpipe un infiltrāciju. Tomēr spirt skaitļi nav zaudējuši neko no viņu iespaidīgā izskata. Tikmēr visbiežāk neparastās figūras un figūras ir dominējušas un fasādēs kā dārglietas.

Protams, ir arī gargoyles, kas joprojām ir integrēti jumta drenāžas sistēmā. Runājot par cenu, tie ir daudz lētāki nekā dzīvnieku, pūķa vai dēmonu skaitļi.

materiāla un formas

Sakarā ar lielo pieprasījumu pēc gargoyles teknes jūs atradīsiet gandrīz neierobežotu klāstu formas un variantus par piedāvājumu mazumtirgotājiem.

  • skaņas
  • vara cinka alumīnija
  • Plastmasas

Norādītie pakalpojumu sniedzēji ir gargoyles pārdošanā:

  • Grund-bau-haus.de, kas specializējas vēsturiskās versijas gargoyles un notekas.
  • Hbw-handel.de, nodrošina notekcaurule ar downspout lai
  • Metallrinnen-speier.de piedāvā milzīgu izvēli gargoyles
    Dacheinkauf.de

A notekcaurule ar vertikālās notekcaurules izgatavots no plastmasas, ir jau no 23, - eiro pieejamas nerūsējošā tērauda ir 35 , - eiro, kas sagaidāms, nerūsējošā tērauda skeieri ir aptuveni 50, - eiro, vara-skeieri maksā apmēram 50, - eiro. Vēsturiskā izskata gargoīļi ir aptuveni 100 - € cinkā, jo vara vērtība ir aptuveni 120, - €.

Tips & TricksWer paskatīties tieši kurš atrod Notekcaurules notekcaurule, kas ir vizuāli pievilcīgi, un neizdevās, bet izpildot savu faktisko funkciju. Tos var izmantot kā notekcauruļu putnu aizsardzību vai arī tie ir pieejami ar ieplūdes plāksni.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru