Ceļvedis likt dabiskā akmens

ieklāšana dabīgā akmens plātnes nav ļoti grūti. Plāksnes var tikt noteikta, pamatojoties uz to ar javu un fiksēto vai brīvi ievietots grants gultu. Abos variantos, instrukcijas par pareizu procedūru, ir jāpievērš īpaša uzmanība lēzenuma un sala profilaksi. Iepriekš kārtot ar daudzstūra vai daudzstūra paneļiem.

atklāts vai slēgts locītavām

Viens no populārākajiem dārzā ceļa konstrukciju veido daudzstūra akmens plāksnēm. Tie ir izveidoti izlases veidā, un nevienmērīgums lieliski iekļaujas dabiskajā vidē. Dabisko akmens plātnes var brīvi novietot bez javas vai uzlikt uz betona.

Dabas akmens flīžu šuvju, ir ļoti ieteicams ar betona pamatu, lai izslēgtu sākotnējo un washouts. Ieklājot akmens plātnes grants gultā, šuves var atstāt tukšu un veicina labu drenāžu.

Lai gulēja dabiskā akmens

  • grants, grants un šķembu vai
  • betona un gultas javas
  • dabiskā akmens
  • var apmales
  • kompresoru (vibratori, blietes, rullīšu)
  • līmenis
  • gumijas āmuriņu
  • darba cimdi
  • Iespējams cementa tīrāku

pirmais izrakumi

Paceliet pamatu, lai Atrašanās vieta akmens plātnes tik dziļi, no kura plākšņu biezums un ieviest virsmas montāža ir telpa. Uz biezuma jūs sagaida grants gulta augstums ir aptuveni četras collas, uz betona pamatnes apmēram pieci centimetri. 2.

blīvēšanai, sablīvēšana ar augsni katrā gadījumā ar daudziem ārstēšanas iet ar kratītāju, kas švīts vai rullīti.

trešo javas un / vai dūņu

Ja ieliet betona vai javas pamats celt divu centimetru biezu smilšu slāni uz sablīvēta virsmas. Darbs ar dūņām, kas ir mazāk viskozs nekā parastā java.

4. Iespējamās apmales likt

piekto plāksnes presort

Novietojiet modeli vai mozaīkas dabas akmeņiem iepriekš rupji no tā, ka atsevišķas veidlapas fit kopā vēlāk.

6. Sakārtojiet un pieskarieties plāksnēm.

Novietojiet plāksnes tuvu darba virsmas malām. Uzliekot, ņemiet vērā, ka jums vajadzētu prom no mājas un saprast apmēram divus procentus. Pārbaudiet progresu garā līmenī.

7. Iespējams šuvju

Atkarībā no ķermeņa tipa un vēlaties, jūs javas nepilnības. Kad atvērtas varianti pusei piepilda ar smiltīm palīdz aizkavēt apūdeņošanu pēc lietus.

Tips & triki atslēga uz panākumiem ir novērst katru dobumu zem plāksnēm. Kompakti un novēršot šīs "spridzināšanas kameras", ienākot ūdens sasalst.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru