Rokturis triku maisiņā: kā spice up your sofa!

Sakarā ar tā lielumu, dīvāns veido visu telpas attēlu, tāpēc tas ir daudz vairāk nekā tikai funkcionāla mēbele. Ja jums patiešām patiešām patīk jūsu dīvāns, jums vienkārši vajadzīgi daži triki, lai uzsildītu veco mīļoto. Let's just izskatīt kopā, ko var izdarīt!

Pimp savu gultu: Vienkāršākais veids, kā spice up dīvāns

daudzos gadījumos var sasniegt jau daži, ja dīvāns atkal iziet pamata tīrīšanu. Mikrošķiedras pārsegiem, stikla tīrītājs palīdz noņemt neglīts traipus. Sintētiskās ādas un ādas dīvānus var pagarināt ar remonta pastām, ādas krāsām un balzāmu.

Ja tas jums nav pietiekami, jūs meklējat modernus aksesuārus, kas visbeidzot novieto dīvānu pareizajā gaismā. Visvienkāršākais veids ir piepildīt dīvāna sēdekli ar daudziem spilveniem, radot mājīgu un krāsainu sēdvietu vidi.

Mūsu ideju kolekcija: Tātad jūsu dīvāns ir acu ķērējs!

Ir daži citi veidi, kā vizuāli pārveidot dīvānu bez tā pārveidošanas vai pārvietošanas. Vislabāk vāks ar citiem materiāliem:

  • nopirkt speciālu Sofahusse vai šūt, un pazūd dīvāna ieskaitot
  • liela izmēra dvieļi mest pār dīvāna un apakšā dekoratīvās mezglošana
  • pledi izgatavoti no kažokādu vai eksotisko modeļiem gulēja uz dīvāna, un to lai izdaiļot
  • lielas, dekoratīvas dekoratīvie spilveni izmantot
  • par rotaļīgumu: noteikt maxi Teddbybären vidū dīvāna

ar šiem pasākumiem beautification darbu ap to, kuram veikt nekādas dziļākas iejaukšanās uz dīvāna - un joprojām iegūt pārliecinošu rezultātu. Ja jūs vairs nepatīk apdare, vienkārši nomainiet to ar citu.

Hobbyists: Divi dīvāna pavisam jauna seja

Protams, reāli hobiji var patiešām izlaist tvaiku, kad runa ir par vecās dīvāna spicēšanu. Piemēram, ja jūs uzdrošināsties, jūs varat noņemt roku balsti un uzstādīt jaunus koka vai alumīnija stieņus.

Pieredzējušās šuvēm vienkārši noņemiet vākus un izveidojiet jaunus, pielāgotus. Tajā pašā laikā viņi var arī atjaunot polsterējumu. Galu galā vecais dīvāns izskatās gandrīz kā jauns: lielisks skats!

Padomi un triki Kad iegādājieties jaunus audumus, pievērsiet uzmanību augstajai kvalitātei! Krāsām vienmēr jābūt vieglām un virsmām jābūt izturīgām pret nodilumu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru