Lapu režģis saglabā jūsu notekas brīvu

notekas tīrīšana ir sarežģīta. Tomēr nepieciešams noturēt notekcaurules un notekas. Ikviens, kurš piestiprina lapu grilu pie sava notekas, novērš aizsprostojumus, ko izraisa lapas un zari, kā arī citi piesārņotāji.

Rudenī, kad lapas nokrītas

Tas izskatās jauki, kad koku lapas rudenī mainās krāsa. Tomēr tie ātri kļūst kaitinoši, kad tos izpūš vējš uz jumta un no turienes uz notekas. Lapas un citi gruveši bieži ir aizsprostojumu iemesls. Regen Lietusūdens vairs nevar aizplūst pa notekcauruli vai sūkni. Tas var izraisīt celtniecības materiāla bojājumus, kas saistīts ar lielām izmaksām. Ieteicama vienreizēja notekcaurules tīrīšana gadā, turklāt tiek nodrošināta tīra kanalizācijas notekcaurule.

Elastīgajiem režģiem ir šādas īpašības:

nerūsējošā tērauda un alumīnija režģi nerūsē.

  • Tos var elastīgi pielāgot notekcaurulēm.
  • Materiālu var viegli sagriezt ar šķērēm.
  • Viegla uzstādīšana uz kanāla

lapu aizsargs ir, ņemot vērā to elastību, ne tikai pusi apaļas notekas, tie var būt arī uzstādīts kastē notekcaurules un divstāvu kanāliem, piemēram, izmanto mazāku jumtu segumiem.

interneta pakalpojumu sniedzēji un cenas

Dachrinnen-shop.de ir metāla lapu režģi diapazonā.

  • hbw-handel.de piedāvā elastīgus lapu tīklus.
  • Pie dachbaustoffe.de ir vienkārši lapu režģi lielākiem daudzumiem ļoti lēti.
  • lapu aizsargs, kas izgatavots no plastmasas, vienu metru skaitītāji jau no 0,50 eiro piedāvājumu, ar cinkotu režģi, viņiem ir jārēķinās ar aptuveni 7,50 eiro uz vienu metru. Ja lapotņu aizsardzība ir izgatavota no alumīnija, cena ir laba 11, - eiro par metru.

Tips & Tricks Jumta notekas ir pieejamas dažādos materiālos. Izvēlieties šo esošās atbilstoši grāvī, tāpēc nav risks, ka vielas, kas reaģē ar vienu citu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru