Noplūdes plakans jumts

Plakanais jumts parasti tiek uzskatīts par ātru noplūdi. Kaut arī uzlabotiem būvmateriāliem ir pieejams efektīvāks blīvējums, noplūdes var būt problēmas pat ar moderniem plakaniem jumtiem. Zemāk jūs atradīsiet detalizētu informāciju par plakanu jumtu un kādi iemesli bieži vien ir atbildīgi par noplūdi jumtu.

Tā kā cilvēki būvē mājas, ir arī plakans jumts  plakani jumti ir bijuši aptuveni kopš senatnes - vismaz. Galvenokārt, tie vienmēr ir atrodami reģionos, kur dabiski ir maz nokrišņu. Tomēr plakana jumta ir daudzas priekšrocības

plakana jumta ir izmaksas

 • mazās materiāls prasības
 • plakana jumta var ātri un viegli palielināts
 • telpas zem plakano jumtu ir
 • nav marķētas ar slīpām sienām un plakanie jumti var apsēj ar zāli vai walkable izveidot savus
 • gadsimtiem eksperimentiem, plakano jumtu kopā ar mums

Tas un citi punkti ir visi iemesli, kādēļ plakani jumti šajā valstī vienmēr ir pievilcīgi. Pat beigām vēlu viduslaikiem uz mūsdienās (renesanses, baroka) kļuva moderns zaļo dzīvokli slēdzenes vai savrupmāju jumtiem. Bet vienmēr kopā ar rezultātu, ka jumti bija diezgan noplūdis.

Jaunas būvmateriālus sablīvēšanās, New Hope

otrajā pusē 20.gadsimta, progress būvniecības nozarē veica lielus soļus uz priekšu. Plastmasas tika arvien vairāk ieviestas, un ar to tika cerēts labāk plakanos jumta sablīvēšanā. Tāpēc 20. gadsimta 60. un 70. gados tas atradās masveida plakanā jumta būve. Moderne Drīz, pat mūsdienīgi plakani jumti bija noplūduši.

Tomēr drīz vien vajadzētu sekot vilšanās. Daudzi no pašlaik uzbūvētajiem plakanajiem jumtiem arī ātri nokļūst. Tātad plakanie jumti nākamajās desmitgadēs reiz tika rezervēti rūpnieciskām un komerciālām ēkām. Tomēr tehniskās iespējas ievērojami attīstījās.

jauns sākums, jauna tendence plakanu jumtu

Sakarā jaunās aizzīmogošanas iespēju piedzīvot plakaniem jumtiem atkal šodien jaunu uzplaukumu. Ekstravagantās villas ir tikpat bieži būvētas ar plakanu jumtu kā parastās pasīvās enerģijas ēkas. Bet nekādā gadījumā nevajadzētu uzskatīt, ka jaunie plakanie jumti tagad automātiski tiek noslēgti vidējā termiņā un ilgtermiņā.

caurs dzīvoklis jumts ir ne tikai tāpēc, ka materiāli

Drīzāk plakano jumtu, un šādas prātā dzīvē 60. un 70. gados, ir jāpārbauda rūpīgāk. Tad jūs saprotat, ka ne tikai izmantotie materiāli, kas noved pie noplūžu plakanu jumtu. Drīzāk tā ir vairāku faktoru kombinācija.

plānošanas kļūdas

dizaina plaisāt

 • trūkumu uzturēšanas remonta kļūdains
 • kļūdains atjaunošana kļūdains Neuabdichtung
 • The plakano jumtu šajā plānošanas
 • plānošanas fāzē daudzas kļūdas var izdarīt laikā. Vācijā jumti ar slīpuma leņķi no 2 līdz 20 grādiem tiek uzskatīti par plakaniem jumtiem. Tipiskajam plakanajam jumtam ir jumta slīpuma leņķis no diviem līdz desmit grādiem. Bet ir arī jumti, kuriem ir zemāks vai pat ne slīpuma leņķis.

Šāda jumta noplūdes risks ir milzīgs. Bez tam, šādi jumti noteikti prasa grants kaudzi. Tai ir jāpilda vairāki uzdevumi. saglabāt

UV aizsardzību pamata zīmogs

temperatūras aizsardzību zīmoga (ne tik daudz, lai siltuma paplašināšanos)

 • Dachbeschwerung pret vēja spēku pie blīvējums filmu
 • Dachbeschwerung kā jumtu, ja tas balstās, ar korekcijas saspringto
 • Jo stāvāks plakana jumta, tad drošāka pret noplūdēm
 • Jānorāda, ka jumta slīpumam vienmēr jābūt pēc iespējas augstam, pat ja tas ir jumts. Jo lielāks šis leņķis, jo labāks un ātrāks ūdens var aizplūst.
Plakans jumts būvniecībā

Neatkarīgi no jumta tipa (siltuma, aukstuma vai apvērstā jumta), plakanajā jumtā saduras dažādi materiāli.

bitumena loksnes betona uz akmens un ģipša (piemēram, bēniņu būvniecības soļi)

 • ir plastmasa uz plastmasas betona
 • par alvas-padziļinātas zināšanas par materiālu būtiski
 • Visi šie materiāli atšķirīgi reaģē ar termālo stresu. Viens materiāls izplešas vairāk nekā otra. Tāpēc bieži rodas tādas pārejas uz spriedzi materiālā. Tieši šeit ir jānodrošina, ka tiek izmantotas blīvēšanas metodes, kas nodrošina elastīgu tiltu starp abiem materiāliem. Pie jumta atverēm (kanalizācija, antenas, kamīns, mansards) jūs atradīsiet tieši šīm vietām.
Plakano jumtu apkope

Ja jūs uzdodat izpildes uzņēmumam, ja plakani jumti ir noplūduši, uz kuru atbildi jūs saņemsit? Neatkarīgi no tā, vai tikai joko, vai tiešām patiesais īpašnieks, tagad bieži uzskata, ka viņi būtu, līdzīgi stāvu jumtu, tikai ik pēc dažām desmitgadēm rūpēties par plakanu jumtu. Šī ir nozīmīga kļūda.

Regulāra plakana jumta apkope ir obligāta.

Regulāri jātur pastāvīgs plakanais jumts. Vismaz reizi gadā jumts jāpārbauda speciālistam, lai pārliecinātos, vai tas ir noplūdis kaut kur. Tajā pašā laikā jūs varat papildus pakļaut jumtu vizuālai pārbaudei ik pēc sešiem mēnešiem. Ieteicams noslēgt uzturēšanas līgumu ar speciālistu.

jāizvairās no celtniecības materiāla bojājumiem

problēma ar plūstošu plakanu jumtu ir mazāka, jo tā istabā var būt mitra. Blīvējums pilnībā aizsargā celtniecības materiālu no mitruma. Ja tā nokļūst caur jūsu jumtu, vairumā gadījumu audums jau ir smagi bojāts.

Tas ir īpaši kaitinoši, jo sākotnējais iemesls parasti bija ļoti nekaitīgs.

nelielu noplūdi no bitumena loksnes

ķērpji un sūnas

 • vietu ar stāvošs ūdens
 • potenciālo bojājumu elastīgu blīvējuma tiltu starp diviem dažādiem materiāliem
 • kāpēc jums vajadzētu meklēt jūsu vizuālo pārbaudi tieši šiem iespējamiem cēloņiem. Pēc tam eksperts veic visu būvniecību reizi gadā, lai veiktu amatniecības aspektus zem mikroskopa.
 • Kļūdains remontu, atjaunošanu un Neuabdichtung

Visi cēloņi (slikta plānošana, dizaina un izpildes), var būt arī atbildīgs par atjaunošanas un remonta darbiem, ka jumts tek atkal ātri. Ir arī iespējams, ka visa viela jau ir pakļauta mitruma bojājumiem, bet tiek veikts tikai virspusējs blīvējums. Īpaši nāvējošs: pēc tam ūdens tiek burtiski iesprostots.

Secinājums

Plakans jumts ir sarežģīts. Tas ir sarežģīts plānošanā, kā arī izvēlētajos būvmateriālos un būvniecībā. Bet pat parasto apkopi bieži vien atstāj novārtā, remonta pasākumi ir novēloti un pārāk maz.

gan izmaksas pilnas renovācijas tikai "īsts", lai jūs, kad pienāks laiks: pastāvīgu uzturēšanu un aprūpi plakano jumtu arī maksā naudu. Bet tas ir daudzas reizes lētāks nekā pilnīgs remonts.

Tips & triki Pilna atjaunošana ir (EnEV) dārgāk, pat ja jums grozījumus Energy Saving Rīkojums finansējumu. Saskaņā ar izmaiņām, jums parasti nav nepieciešams veikt atbilstošu siltumizolāciju ar siltumizolācijas kompozītu sistēmu (ETICS), ja vēl nav izolācijas. Tomēr tas pilnībā atšķiras pilnīgai renovācijai. Šajā gadījumā EnEV izolācija kļūst obligāta.

Attiecībā uz plakanu jumtu, jūs būtībā nerunājat par jaunu jumta segumu. Jauns pārklājums ir tikai parasts slīps jumts. Plakans jumts vienmēr ir noslēgts.

Protams, mēs mājokļa žurnālā paturēsim vairāk rakstu par plakanu jumtu. Tātad, lai izveidotu vai [plakana jumta noslēgšana].

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru