A maz pārskats: ģipša grupas

Ar daudzām struktūrvienībām, kas pastāv apmetuma javas, bieži vien rada taisnīgu summa neskaidrības. Lai nodrošinātu šeit maz skaidrības, jūs atradīsiet "oficiālo" ģipša grupas turpmākajos pantos, piemēram, DIN viņa apraksta. Lasiet šeit.

ģipša grupas saskaņā ar DIN

Equal pirmais - mūra, un visu javas, kas tur tiek lietota, DIN 1053 ir derīga visiem minerālajiem apmetumiem bet DIN V 18550. Sintētisko sveķu sniedz pēc tam atsevišķi regulē DIN 18558th

Minerālais apmetums

  • Group PI ietver visus kaļķu apmetumiem, Luftkalkputz, hidrauliskie kaļķi vai apmetumu ar hidraulisko kaļķu
  • The grupu P II ir visi kaļķa cementa
  • Grupa P III ir visi cementa apmetumiem

The grupas IV un V visi ir ģipša apmetums, ģipša smiltis apmetums un Gipskalkputze, jo V grupa ar lielāku procentu no ģipša.

Tas īsti skaidrs sadalījums ir diemžēl sarežģī fakts, ka tur ir vēl DIN EN 13279, ir paralēlas atsevišķs - padara sadalījumu grupās B1 B7 - un diezgan sarežģīti.

Kā likums, tas ir, bet tas jebkurā gadījumā var saskarties tikai atbilstoši ražotāja norādījumiem par atļauto ģipša par celtniecības materiāliem. Kā likums, tad tas arī pārbaudīt drošības dēļ atkal tirgoņi nedrīkst izmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekli, kas neapstājas beigās.

sintētisko sveķu apmetums ir atsevišķa grupa, ietilpst

Sintētisko sveķu apmetumiem, kā jau minēts, savā standarta grupā - atšķirībā no minerālajiem apmetumiem tie difūzijas barjera, vairumā gadījumu, kas ir parasti samērā nelabvēlīga. Tomēr praksē tie ir viens no visizplatītākajiem ģipša veidiem.

Minerālu apmetumi bieži tikai kā noslēptas izmantošanu un šodien piemērota vairumā gadījumu ar mašīnu. Arī kaļķu apmetums, kas bija dažus gadus gandrīz izmantoti praksē, ir spēja apstrādāt tos ar mašīnu un vienu slāni, atkal liels pieprasījums.

Papildus tam katrai ģipša DIN sistēmai ir atbilstošas ​​norādes par apstrādi un lietošanu.

Tips & triki apmetums vienmēr jāizmanto kā apdares apmetuma - sajaukšanu "Recepte" ir zinātne pati par sevi, un prasa lielu pieredzi. Turklāt ir vajadzīgs labs laiks.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru