łóżKo piętrowe w spadzistym suficie: Więc to działa

Obudowa chcesz kupić łóżko piętrowe, ale Twoja sypialnia ma spadzisty sufit? To nie powinno być przeszkodą! Wyjaśniamy, w jaki sposób można zaadaptować zakupione łóżko piętrowe, tak aby pasowało do nachylenia dachu lub jak można samodzielnie zbudować łóżko piętrowe. Z Szorstkie piłowanie

Łóżka piętrowe można często łatwo dopasować do wysokości dachu. Przy zakupie należy upewnić się, że leżąca powierzchnia łóżka na poddaszu kończy się poniżej boiska. Wszystko inne można dostosować.

Jeśli np. umieścić łóżko do stóp pochyłym sufitem, można po prostu rozebrać na tym koniec, jak daleko w dół lub odcinaj do łóżka do ściany na poddaszu pasuje. W idealnej sytuacji należy odciąć sąsiednie belki poprzeczne pod kątem, tak aby pasowały do ​​pochyłego dachu jak rękawica.

To samo dotyczy oczywiście, jeśli chcesz umieścić poprzeczną stronę łóżka na pochyłym dachu. Zdemontuj poprzeczki i zobaczysz, że sekcje głowicy i stopy ustawione są pod kątem, tak aby pasowały dokładnie do połaci dachu.

Aby zapobiec utracie stabilności łóżka, można dodatkowo przykręcić go do połaci dachowej i / lub ściany.

Zbuduj własne łóżko na poddaszu

Użyj skosu, aby stworzyć prawdziwy przytulny kącik. powiesić ściereczkę na całym pochyłym dachu, a tym samym całkowicie osłaniać łóżko. Możesz także glazurować dach swojego dziecka samoświecącymi gwiazdami lub postaciami lub ozdobić swoim własnym dwuspadowym dachem światełka z bajki.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz