Dabas akmens izlietnei ir trūkumi.

Dabīgā akmens izlietne ir ārkārtīgi skaista mājas piederums. Tomēr, pateicoties ūdens un ķermeņa kopšanas līdzekļu pastāvīgai ietekmei, tas ir arī ļoti slogots. Tas rada vairākas nepilnības, kuras, lai gan ir mazinātas, nevar pilnībā novērst. Īpaši apkopes darbs vienmēr pastāv.

ūdens un tualetes

Lietojot izlietne lielākā daļa cilvēku izmanto, lai izskalotu pēc viņu darbiem tikai īsumā ar tīru ūdeni. Tas ne vienmēr ir pietiekami, lai baseini, kas izgatavoti no dabīgā akmens. Papildus ūdens ietekmei, it īpaši dažādiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, nevajadzētu par zemu novērtēt.

Daudzām higiēnas vielām ir taukainas sastāvdaļas, kas var aizsprostot dabisko akmeņu virsmas. Papildus tam ir atsevišķi līdzekļi, kas bieži vien paredzēti tīrīšanai, kuriem ir pamata vai skābes pH vērtības. Visas trīs aktīvās sastāvdaļas labi nesaņem dabīgo akmeņu. Dabiski akmens impregnācija, kas ir absolūti rekomendējama, var mazināt jutību, bet to pilnībā neizslēdz.

Ātra un nemainīga apkope

Keramikas virsmām ir tāda pati jutība kā noslēgts dabiskais akmens. Tomēr izlietnē izmantošanas pakāpe un biežums ir tik augsti, ka neviens blīvējums nenodrošina nozīmīgus laika periodus.

Ar tvaiku caurlaidīgas hidroizolācijas mazas poru rocks esošie lotosa ziedu efektu var tikt uzlabota ar īpašībām, ko no tā saukto mehānisko apstrādi, un mazākā mērā jau, protams.
Triecieni šķidrumi, īpaši ūdens, uz virsmas būs lodītes. Viņi arī ar tiem nonāk netīrās daļiņas. Ja pēc izmantošanas izlietne ir palikusi mitra, tāpat kā parasto keramikas baseinu, pilieni pakāpeniski izkūst. Tāpēc, kā dabiskā akmens baseina pamata uzturēšana vienmēr prasa tūlītēju dabiskā akmens kopšanu sausās drēbēs.

Speciālas tīrīšanas metodes

Lai attīrītu dabīgo akmeni, ieteicams izmantot mehāniskās metodes baseina iekšienē. Šāda procedūra ir noderīga:

  • plankumi baseinā ar smalku tērauda vilnas rediģēt
  • tauku traipus ar siltumu un absorbējošu materiālu (nosusinot papīra, mazo dzīvnieku mazuļiem, zāģu skaidām) novērstu vai mazinātu
  • Atrodoties pilēja personīgās higiēnas preces, piemēram, zobu pasta ar drāniņu noņemt
  • kaļķa nogulsnes un robežas, ar destilētu ūdeni skalošanas
padomi & TricksIn jūsu izlietne akmens jūs nevarat zināt, kā sagaidīt no keramikas un metāla varianti padarīt einweichende darbības. Gan pastāvīgais ūdens, un virsmaktīvās vielas saturoši mazgāšanas līdzekļi un mazgāšanas līdzekļi kaitē vielai ilgtspējīgi.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru