Akmens sienas uzstādītu

ēkas dabīgais akmens sienas ienest jebkurā dārza dizainu zināmu oriģinalitāti un akcentus, kas saplūst perfekti ar vispārējo izskatu parka. Dabisko akmens sienām ir dažādas metodes, kā tos iestatīt. Kad dabīgā akmens siena ir cieši saistīta ar javu vai citu līmi. No otras puses, tā sauktais drywall. Tā kā sienas mūra ir līdzīgs parasto sienas celtniecībai, mēs tam izveidojām projektu par jums, ka jūs varat ievietot savu akmens sienas, kā drywall.

īpašības, kas tiek novietoti uz akmens sienas

Izmantojiet neapstrādātiem akmeņiem, jūs varat rediģēt šo kursu ar āmuru un kaltu, lai jūs gulēt stabila. Arī izvairieties no paaugstināta akmens izliekšanās, kur ūdens varētu savākt vēlāk. Jo īpaši ziemā, tur savāktais ūdens var sasalst.

Fonds tiek ievēlēta minētajā būvniecībā ir tā, ka pamatā ūdens var sasalt ziemā bez tā pacēlāji sienas vai pārvietot. Grants ir kapilāro pārrāvuma efekts.

Protams, jūs varat izveidot akmens sienu kā žogu. Optimālais būvniecības tehnoloģija būtu izmantošana groziem, kas mums raksturo iepriekšminētajā saiti tuvāk. Gabions ir piemēroti arī citiem dārzu un pat māju rajoniem.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru