Jauna apģērbs ledusskapī: līmējot ar foliju!

Lielākā daļa brīvi stāvošu ledusskapju ir vai nu vienkāršā balta vai ir metāla virsma. Ne visiem patīk neitrāls, vienkāršs stils, dažreiz tas vienkārši ir mazliet optiskais pizzazs. Tomēr ledusskapju durvis nav tik viegli krāsas, krāsainā filma piedāvā labāku dizainu. Bek Stick ledusskapi ar foliju: tā kā tas darbojas!

Internetā ir daudzas īpašas folijas, kas līmē ledusskapju durvis, tām ir standartizētas izmēri, bet tos var arī samazināt pēc izmēra. Filma tiek piegādāta uz pamatpapīra, kas atvieglo pielāgošanu.

griešana tiek veikta viegli ar šķērēm - vai, ja tas ir gluži precīzs, ar griezēja nazi gar griešanas izturīgo lineālu. Faktiskajai uzliešanai ieteicams izmantot instrumentu, piemēram, gumijas skrāpi vai mīkstu drānu.

Lai ievietotu īpaši lielu foliju, vislabāk ir lūgt palīdzību citai personai. Tādējādi līmēšana ledusskapja durvīm darbojas:

atbalsta loksne etiķetes augšpusē viegli velciet uz leju

  • augšējo malu precīzi paralēli augšējai ledusskapi malas
  • sākt ar gumijas rullīti vai audumu uz zemes stingri berzes
  • operatora filmu pakāpeniski tālāk
  • noņemt to ar drānu vai rakeļa
  • stingri berzēt uzlīmes pa gabalam visi burbuļi uz leju vai uz sāniem izstumt
  • tikai tad berzēt nākamo gabalu, līdz pat apakšējā mala Līmēti
  • alternatīva: ledusskapis sienas Decal līmes

arī lielākā daļa sienas uzlīmes ir piemēroti ielīmējot ledusskapi, šeit ir daudzi dažādi dekori, krāsas un teicieni, no kuriem izvēlēties. Jūs varat arī pielāgot ledusskapja puses, lai jūs iegūtu konsekventu priekšstatu.

Tātad jūsu ledusskapis kļūst par nelielu, individuālu mākslas darbu, kas rotā jūsu virtuvi. Ja vēlaties, varat arī pielīmēt virtuves skapjus vienveidīgā stilā, lai visa istaba izskatās vizuāli viendabīga.

Padomi un trikiViens cits ledusskapja projektēšanas veids ir uz virsmas izmantot liela apjoma magnētiskos attēlus. Tos var pat izstrādāt tiešsaistē dažādos drukas veikalos! Jūs varat viegli noņemt magnētu, ja jums tas nepatīk, atšķirībā no folijas vai lakas.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru