Jauns slānekļa jumts - šīs izmaksas nāk pie jums!

Izstrādātāji ar augstu pieprasījumu bieži izvēlas šīfera jumtu segumu. Šis dabīgais materiāls pārliecinās ar skaistu izskatu un ļoti ilgu izturību. Slānekļa jumta izmaksas nav zemas!

A šīfera jumts uzcelta: izmaksas pārskats

Par šīfera jumta izmaksām nav sega cena, jo jebkura būvniecības projekts ir atšķirīgs no citiem. Tomēr mēs varam sniegt dažus faktorus, kas palīdzēs jums novērtēt plānoto jumtu.

Svarīgs cenu faktors, protams, ir jumta izmērs. Turklāt ir tādi aspekti kā seguma materiāla kvalitāte un izcelsme, kā arī atlasītā seguma veida skaits.

Viena kvadrātmetra šīfera jumta cenu diapazons ir liels, tas ir aptuveni diapazonā no 60 līdz 200 EUR. Zemākā cenu diapazona apmēram līdz 80 eiro bieži ietver materiālu ar zemāku kvalitāti - lai gan, protams, jūs varat būt laimīgs, pērkot.

Šīfera jumts Izmaksas, kas pārsniedz EUR 120, visticamāk, tiek attiecinātas uz luksusa jumtiem, taču šeit arī ir reģionālas atšķirības. Lielākā daļa celtnieku maksā no 80 līdz 100 eiro par kvadrātmetru to slate jumts.

Šīfera jumts: piemēram, betona izmaksas

Pāris vēlas nodrošināt savu jauno ēku ar 200 m² slāņu jumtu. Nepabeigtā jumta kapara nepieciešamais pagrabstāvu darbs maksā 8 EUR par kvadrātmetru.

Pāris izvēlas šīferi vidējā cenu diapazonā, kura maksā EUR 72 par kvadrātmetru. Jumta seguma rēķini 4,200 eiro apmērā.

izmaksu pārskatscena
preparāti iesk. Materail1600 EUR
šīfera14400 EUR
jumta segums4200 EUR
kopumā19800 EUR

ietaupījums uzgali

Ja jums patīk šīfera efektu, par naudu, bet trūkst, apskatīt šādās šķiedru cementa paneļiem Jumts Tie bieži vien ir līdzīgi reālajam šīferim un maksā tikai aptuveni 25 EUR par kvadrātmetru.

Tips & TricksBei slīpums ir mazāks par 22 grādiem, nav iespējams, jumta segums ar šīferi parasti starp 22 un 25 grādiem jumiķis, iespējams, būs jāveic dubultā segumu. Uzdot!
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru