Dārgais stikla jumts terasei - kādas cenas ir parastās?

lapotnes izgatavots no augstas kvalitātes lamināta drošības stikls saglabā visasākās laika apstākļus un ļauj saulei spīdēt netraucēta: Tātad jums izveidot pasargāti, bet saulains labsajūtas. Kādas stikla jumta cenas tev jāsagaida?

Cenas koeficienti stikla jumtiem

Stikla jumta cenas mainās atkarībā no attiecīgā jumta konstrukcijas. Mēs esam apkopojuši vissvarīgākos cenu faktorus, lai jūs varētu iegūt pārskatu.

  • Pirmkārt, protams, ietver izmēru stikla jumts, jo ar mazu jumta izmaksas, protams, ir mazāk nekā liels vienu.
  • gatavo pamatu komplekts nav dārgs apmēram 100 eiro, bet tas bieži netiek iekļauts pamatkomplektā. Lieferung Arī piegāde un uzstādīšana stikla jumta ir viņu cena: sagaidīt kopā par aptuveni 1500 EUR par to.
  • The Lotus zīmogs Jūsu stikla jumtu, vispirms vēl maksās naudu - bet tad jums baudīt minimālo tīrīšanas piepūli.
  • Krāsains stikls ražo skaistas, gaišas krāsas, bet maksā nedaudz vairāk.
  • markīzi nav parasti stikla jumts iekļauts, bet arī aizsargā no siltuma palielinājums vasarā.
  • sānu priekšējais stikls rada papildu izmaksas un nodrošina jūsu terases gandrīz mājīgu ziemas dārzu.
  • Apkures filma sānu vējstikls rada mājīgu siltumu visa gada garumā, bet ir pieejama tikai par papildu samaksu.
  • Pēc pieprasījuma daudzi ražotāji arī rūpējas par visu nepieciešamo būvniecības atļaujas dokumentu sagatavošanu. Tam var būt papildu izmaksas - dažiem pakalpojumu sniedzējiem tas ir bezmaksas papildu pakalpojums.

stikla griesti cenas konkrētam projektam

ģimene izvēlas stikla jumts, lai aizsargātu mazo terasi labāk pret lietus. Alumīnija konstrukcijai jāpiestiprina 250 x 300 cm jumts, kas izgatavots no 8 mm biezas laminētas drošības stikla.

piegāde ir par papildu maksu. Turklāt runa ir par sevis montāžu, izmantojot montāžas instrukciju ģimeni no jautājuma, tāpēc divi eksperti samontēti stikla jumtu.

izmaksu pārskats

cenaalumīnija konstrukcija
1550 EURstikla jumts
700 EURsaliekamās fondi
120 EURPiegāde
350 EURAsamblejas
1100 EURkopumā
3820 nopirkt EURZemu izmaksu stikla jumta

Tagad ir daži atlaide sniedzējs stikla jumtiem internetā kuri savus jumta seguma sistēmas piedāvā salīdzinoši lēti. Ar atbilstošu tiešsaistes konstruktora iedomāties savu personīgo stikla jumts, par pieņemamām cenām, kā arī - un dot "klikšķi" uz pasūtījuma.

Tips & TricksSkatīt iepriekš jūsu vietējā būvniecības iestādē, ja jums ir nepieciešama celtniecības atļauja jūsu stikla jumtam. Sliktākajā gadījumā jums ir jāmaksā soda nauda un noplēst jumtu atkal, ja jūs veidot bez nepieciešamās atļaujas!

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru