Cēlu jumta forma - kādas izmaksas rodas hipped jumtam?

Daudzās vecākajās pusmalkas mājās ir hipped jumts, bet šāda jumta konstrukcija ir interesanta arī jaunās ēkās. Par homeowner, kas izvēlas nevis no tīra saglabāšanas iemesliem gūžas jumtu, jumta estētika ir sevišķi svarīga. Kādas ir viņa izmaksas?

Kas ir hipped jumts? Wal Hyped jumts sastāv no četrām jumta virsmām, kas slīpās viens pret otru. Katras pretējās virsmas vienā izmērā. Tā kā hipped jumts ir sarežģītāka konstrukcija nekā plaši pazemināts jumts, būvniecības izmaksas ir augstākas. Kr Viltots vails ir īpaša hipped jumta forma. Zemākajā zonā šāda veida jumts sākas kā izliekts jumts, bet virs sprosta virsmas ir noliektas uz aizmuguri.

Kādas izmaksas rodas hipped jumtam?

Pieņemot ar divslīpju jumtu apmēram 60 EUR par vienu kvadrātmetru jumta platību celtniecībai jumta, izmaksas hipped jumta būt augstāka.

Aprēķiniet savu hipped jumtu ar cenu no aptuveni 80 līdz 100 EUR par kvadrātmetru - atkarībā no apstākļiem. Wal Pārbaužu jumta izmaksas dažādās valstīs ir atšķirīgas.

Vētras izturīgs jumta fasums smagās laika zonās parasti maksā vairāk.

Īpašas konstrukcijas, piemēram, dormer vai lodžija, maksā vairāk.

  • gūžas jumts: izmaksas jumta un izolācijas
  • Ja jumts, kad celta, tad jumiķis vēl to nodrošināt ar jumta papes un latas. Pēc tam viņš uzliek pārklājumu. Šo posmu izmaksas tiek pieskaitītas likumā noteiktajai siltumizolācijai.
  • par sagatavošanas darbu, ko Jumiķis jums vajadzētu ļaut apmēram 5 līdz 10 eiro par kvadrātmetru, pārklājumam jūsu hipped jumta, jūs paaugstināt cenu starp 20 un 100 uz vienu kvadrātmetru - atkarībā no materiāla.

Jaunākā izolācija maksās jums vēl 60 EUR par kvadrātmetru. Ietaupot enerģiju, jūs varat saņemt šīs izmaksas gadu gaitā.

paraugs projekts: hipped izmaksas 200 kvadrātmetru

homeowner var veidot jaunu jumtu ar 200 kvm jumta platību. Jumta kapenes izmaksas ir 90 eiro par kvadrātmetru, kā arī augstas kvalitātes segumi un siltumizolācija.

izmaksu pārskats

cena

jumts build

18000 EURjumiķu darbi pilnībā
14000 EURizolācija
12000 EURkopumā ietaupot
44000 EURIzmaksas: norēķināties manuālā darba nodokļu
Ļaujiet darba samaksu strādāt pie jūsu mājas amatnieku sevi identificēt atsevišķi no materiālu izmaksu , Iesniedziet rēķinus nodokļu administrācijai kā daļu no ienākumu nodokļa atlīdzības.Tips & triki inženieru pasākumi mājā, kā rezultātā enerģijas ietaupījumus subsidē valsts kopumā. Uzdot KfW!
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru