Prasmīgi austs Wallpaper procesu

remodeling neausto tapetes, iespējams, vismodernākā šķeldas un attiecīgi populārs. Tomēr, tas ir salīdzinoši jauns wallpaper sistēma un ne visi mājas uzlabošana ir ļoti pazīstams ar neausto tapetes patiešām vienkāršu apstrādi. Šī iemesla dēļ jūs atradīsiet detalizētu ceļvedi par neausto tapetes profesionālu apstrādi.

No vilnas auduma vilnas auduma

specifika nosaka, jo īpaši, balstoties uz jūsu konkrēto uzstādīšanas. Pārnēsājamā kārta ir faktiskais fona attēls, kas var sastāvēt no dažādiem materiāliem. Nesējmateriāls ir celulozes un sintētisko šķiedru maisījums. Tas dod priekšrocības, ka neviena cita tapetes līdz šim nav bijusi daudzuma ziņā.

 • ļoti viegli noņemt
 • izturīgs un izturīgs
 • īpašu vilnas audumu krāsošanas
 • struktūru un rakstaina tapetes jebkurai gaumei dimensija neitrālu (nav stiepjas caur pastas)

Modernais šķelda!

Tas apvieno cita starpā, priekšrocības, ko sniedz kokskaidu tapetes tajā, tas ir beidzies, bet likvidēt daudz vieglāk atkal - un ievērojami biežāk aizkrāsoti, pieņemot, ka jūs esat izvēlējušies ziežama neaustu tapetes.

Step Guide to apstrādāt neaustu tapetes

 • vilnas audums
 • pastas, jo īpaši attiecībā uz neausto tapetes
 • nekādus parastos wallpaper paste (vairāk ka trikiem)
 • iespējams, attiektos uz grīdas (jūs ielīmēt sienu, ko var strūkla)
 • Tapeziertisch
 • Nazis
 • tapetes nazis
 • tīrīšanas šķēres
 • profila sloksnes fona cut
 • darba molberta
 • jebkurš pastas vai krāsu rullīti
 • suka stūriem paste
 • paste spainis
 • noliktavā
 • maisīšanai, ūdens līmeņa
 • svērteni, vēlams, ar elastīga līniju (piemēram, krīts) marķēšanai,
 • sienas zīmuļa (krīts var noņemt ar līmi) ir Vorbereit 1. Sagatavošana

Vispirms uzlieciet īpašo pastu uz neausto tapetes. Izpildiet stingri ražotāja norādījumus, bet ievērojiet maisīšanas koeficientus saskaņā ar iepakojuma tabulu. Atkarībā no jūsu prasībām maisīšanas proporcija var atšķirties. Pēc tam ielīmējiet kādu laiku, lai atpūstos vai sāktu.

2. perpendikulāri pirmajiem neausto tapetes rullis zīme

sienas vienmēr ir nepareizi. Tas ir pilnīgi normāli, pat ja tas nekad nav vizuāli pamanāms. Šā iemesla dēļ nekad nevajadzētu sākt tapetēšanu stūrī. Uz fona, bet faktiski pievienot vertikāli, izmantojiet vertikālo asi, ar krītu un Mason zīmuli. Pārbaudiet visu ar garu līmeni. 3. Das apstrāde neausto tapešu

Tagad sāksim samazināt neausta tapetes. Apstrādājot vērā, ka griešanas fona uz augšu un uz leju, aptuveni 2 cm garāks un var izturēt attiecīgi vēlāk tapsēšana.

Tagad ielieciet tapetes lapas kopā. Novietojiet tos tā, lai apakšdaļa (līmes pusē) izskatās ārā. Jūs esat arī laipni sagriezti vairākas joslas pēc kārtas. Vecās ēkās, bet vienmēr vajadzētu pārbaudīt sienu augstumus. Īpaši ar rakstu tapetes (attiecīgos datus par inlayer fona pack) būtu ļoti kaitinošas, jo atkārtot pilnīgs web flash (pārāk īss). Das 4. Sienu līmēšana

Līmējot sienas, rīkojieties tā, it kā krāsotu. Vispirms ietaupiet stūrus, malas un nišas ar piemērotu otu. Tagad ruļļus vai otu lielos apgabalos ar krāsu vai pastas veltni vai ar pastas pasta.

5. neausto tapetes apstrāde: piestiprinājumi pie sienas

Tagad jūs sākat ar pirmo tapešu ruļļa, jūs izskrējienu no augšas uz apakšu. Sienas nostiprinājums joprojām ir tik slapjš, ka jūs varat pārvietot fona sliežu ceļu, lai tas atbilstu jūsu marķierim. Neaizmirstiet virsnakmens zem un virs!

6. neausto tapetes no otrās mājas

No otrā vilcienā apstrāde iet uz priekšu, apstrādājot tas pats, izņemot to, ka jums vairs nav balstīta uz sniedz jums atzīmēt, bet pirmais tapetes rullis. Izlīdziniet katru papildu joslu iepriekšējā fona kursā.

7. Uniform nospiežot uz sienas

Daudzi neausti tapetes ir teksturētas tapetes. Tāpēc lomas bieži vien nav piemērotas presēšanai. Labāk, pateicoties jaudai, kas optimāli tiek dota, ir tapetes sukas.

8. Papildu apstrāde tapetes neausta tapetes

Visbeidzot, jūs varat nogriezt neausta tapetes. Lai to izdarītu, izmantojiet profila sloksni un griezējinstrumentu vai tapetes nazi.

Pēc fona ir piestiprināts pie sienas un žāvētas (pastas), jūs varat sākt ar šādu tālākai apstrādei soļus uz Pārsvītrot ziežamu vilnas audumu.

Tips & TricksPar fonu vienmēr sākas galvenajā logā (jo svarīgāks vai gaišāks logs). Viņi būtībā papīra prom no gaismas. Turklāt, pirmie griesti, tad sienas tiek papīra.

Līmēšana sienām prasa dažas prakses, jo jūs patiešām nevarat redzēt pieliekamo pastu. Tā kā jūs vienmēr izmantojat augstas kvalitātes produktus tapetes ielīmēšanai, iesakām vispopulārāko zīmolu šeit ar purpura iepakojumu. Sadaļā "Tapetes paste xxx Control" tiek piedāvāts rozā krāsas produkts. Pēc žāvēšanas krāsa vairs nav redzama, bet ļoti atvieglo gleznu.

Ja iespējams, izmantojiet plānu tradicionālo pastu, lai pielīmētu sienas no sienām. Īpaši sarežģītos virsmām, piemēram, apmetuma, vilnas audums patiešām var viegli vilkt (fiksācijas spēja nesējslānis ir augstāka nekā stabilitāti masa. Lai gan daži tapešu ražotāji sola ļoti viegli noņemt, bet tas ne vienmēr strādā. Tātad, jūs vienmēr par drošu pusē .

Tagad tā sākat papīru pie loga, jums ir nepieciešams, ir arī atbilstoša rokasgrāmatu un instrukciju. Protams, mēs piedāvājam in-house žurnālu arī priekšmetus dekorēšanai logi vai stūriem.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru