Nojume jumts pati Veidot

Ja jūs vēlaties veidot dārza nojume vai nojumi izmantojot shed jumtu vienkāršākais, jo tā ir vieglāk izveidot nekā divslīpju jumtu, vai tiešām ir iespējams, ir hipped jumts. Ko jums vajadzētu pievērst uzmanību, mēs parādām šeit. izvēlēties

slīpumu nebūt dzīvoklis atkarībā no seguma ir izvēlēts, slīpums jumta starp vismaz trīs un ne vairāk par 15 grādiem vajadzētu būt. Ja slīpums ir pārāk zems, ūdens var noritēt atpakaļ lielu nokrišņu laikā un iekļūt jumta segumā.

Ievērojiet jumta izlīdzināšanu

Noliktavu telpas un nojumes vislabāk ir jāsaskaņo ar jumta teritoriju, kas vērsta uz rietumiem. Vācijā tas bieži ir laika ziņā, un ēka iegūst lielāku aizsardzību pret laika apstākļiem.

Tomēr, ja jūs vēlaties dzīvot dārzu mājā ar pašapkalpojošu izolētu jumtu vai izmantot to kā sava veida ziemas dārzu, tad jumta pusē jānorāda uz ziemeļiem.

Tātad jūs saņemat jauku lielu priekšu, kas saskaras ar sauli, un lielos logos ļaujiet gaismai un gaismai.

neizvēlas staru šķērsgriezumu

Ja neesat to iepazinies, lūdziet celtniecības inženierim vai arhitektam par konkrētā jumta starojuma biezumu, kas jums jāizmanto. Šim nolūkam ir jāzina gan ēkas lielums, gan izvēlētais jumta segums un jumta slīpuma leņķis.

Svarīgi aspektus īsi

  • jumta slīpums jumta orientācijas
  • gaismas sadaļa
jumta Padomi un triki, protams, jūs varat veidot veselu māju ar kūts jumtu pats sevi, bet dizains vienmēr jāpārbauda ar profesionālu pirms tam.

Neatkarīgi no tā, ka jebkurā gadījumā ir nepieciešama celtniecības programma, mājas celtniecībai nevajadzētu veikt eksperimentus. Galu galā ģimenei vajadzētu būt iespējai ilgstoši dzīvot mājās.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru