Kalibrēšana personiska mērogā

Laiks un atkal, daudzi cilvēki jautā sev, vai viņi var kalibrēt savas vannas skalas. Neatkarīgi no tā, vai tas viss ir nepieciešams, un kā jārīkojas, kalibrējot personīgo skalu, mēs esam apkopojuši tālāk jūs.

Nosakot, vai vannas skalas svars ir pareizs

Tāpat kā jebkurā citā mērogā, svaru nosaka arī ar personīgo skalu. Tomēr, kā jūs zināt noteikti, pastāv lielas atšķirības, jo īpaši ar personīgo skalu. Tāpēc no dažādām mājsaimniecībām un darba vietām rodas jautājums atkal un atkal, kur var kalibrēt vannas skalu?

Dažādas pielāgošanas iespējas skalā

Tomēr vispirms jājautā jautājums, vai vannas skalā ir nepieciešama balansa kalibrēšana. Lai to izdarītu, vispirms ir svarīgi salīdzināt dažādus "iestatījums":

  • pielāgojot līdzsvars
  • kalibrēšanu atzīmi
  • kalibrēšanas atzīmi

svari pielāgošana

Korekcija ir gandrīz katru ķermeņa līdzsvars (vannas istabā vai kur tu tos uzstādīji) iespējams. Tomēr korekcija neņem vērā bilances precizitāti. Drīzāk tiek mērīts mērīšanas diapazons. Piemēram: jūs stāvat 5 metrus pie skalas vai skata tieši skatu tieši no augšas. Jūs ievērosiet, ka mērīšanas punkts (bultiņa, līnija redzamības stiklā virs skalas) nav tieši virs nulles marķējuma, atkarībā no skata.

Bet izšķiroša nozīme ir ne tikai perspektīvai. Arī temperatūra (siltuma izplešanās), augstums virs jūras līmeņa (NN) vai bieža vai retāka līdzsvara izmantošana var izraisīt tā novirzi. Tad jūs varat izmantot ritenīšu, lai iestatītu vai nu stiklu, bet parasti kustīgu skalu tā, lai nulles līnija būtu tieši virs mērīšanas punkta. Jūs ievērosiet, ka spēle jau ir novirzīta, ja tie skalas izskatās ļoti nedaudz no cita leņķa.

Personīgās skalas kalibrēšana

Taču korekcija vienkārši nodrošina atbilstību starp norādīto svaru un marķēto mērīšanas punktu. Korekcija neko nedara par personīgās skalas precizitāti. Ja jūs neuzticat savam līdzsvaram vai arī vēlaties pārliecināties, ka mērījums ir precīzs, pirms iegādājaties, varat vienkārši veikt kalibrēšanu. Viss, kas Jums nepieciešams, ir pretsvars ar fiksētu mērvienību. Pat labāk būtu dažādi svari, iespējams, pat līdz svaram no 20 līdz 50 kg.

Tas ir, kā jūs varat noteikt, vai līdzsvars strādā tieši visās jomās. Šim nolūkam vispirms tiek koriģēts atlikums, un pēc tam svari tiek novietoti skalā. Modernās elektroniskās svari var arī kalibrēt, izmantojot vadības pogu. Tad mērogs mēra svaru un nosaka to nullei. Starp citu, kalibrēšanu izmanto arī citur. Piemēram, kalibrējot vara caurules. E Vannas svaru kalibrēšana

Ozoli ir nekas vairāk kā kalibrēšana, bet tagad oficiāli. Tādēļ bilances kalibrēšana tiek veikta samērā augstās izmaksas. Tad balansam tiek piešķirts apstiprinājuma zīmogs, kas ir derīgs ierobežotu laiku.

parastās vannas mērogā, jo lielākā daļa cilvēku ir mājās, nav werden.Es kalibrēti ir, tomēr, jomas, kurās ir kalibrēta skala, var būt būtiska nozīme, un to pieprasa likums. Tās jo īpaši ietver medicīniskās personīgās skalas medicīnas praksēs vai slimnīcās.

Ja vēlaties kalibrēt šādu līdzsvaru, pats to nevar izdarīt. Drīzāk tas jādara nākamajā kalibrēšanas birojā. Turklāt ir īpaši oficiāli sertificēti uzņēmumi, kuriem ir kalibrēšanas sertifikāts, un vajadzības gadījumā var kalibrēt atlikumus.

Padomi un triki Mūsu ikdienas dzīvē mēs saskaramies ar daudzām iestādēm, kas jākalibrē. Piemēram, degvielas uzpildes staciju izsmidzinātājus regulāri jākalibrē vai pat vecākus tahogrāfus (tahogrāfus, kas reģistrē) kravas mašīnās.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru