Saliekamā māja līdz 100 000 eiro - kā tas ir iespējams?

Ja jūs meklējat lētu saliekamo māju, cena, protams, ir visaugstākā prioritāte. Bet vai ir iespējams iegādāties saliekamo māju mazāk par 100 000 eiro? Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā rūpēties par cenu, cik vien iespējams zemāka.

Nē konstrukcija, bet pirkums

vieta un izmērs: Svarīgi faktori

meklējat lētu saliekamās mājas arī spēlē ar izmēru liela nozīme: ja 100,000 eiro atzīmēt savu mērogu, jums vajadzētu paskatīties uz ģimenes māju, kuru zeme arī nav pārāk liels Jo bieži mājas cenu lielums ir pārvērtēts un tiek aprēķināts ar attiecīgi augstām cenām.

Tas viss jums nepalīdzēs, ja jūsu mājas atrodas ideālā vietā; svarīgs faktors, ar kuru pārdevējs var paaugstināt cenu. Ja jūs patiešām vēlaties saglabāt, jums vajadzētu samazināt savu saliekamās mājas atrašanās vietu.

100 000 eiro - sarežģīts zīmols

Pat ja jūs esat apsvēris visus šos faktorus, cena tikai 100 000 eiro ir reāls izaicinājums. Jums ir daudz labākas iespējas, ja vēlaties ieguldīt aptuveni 130 000 eiro; Ir reālistiskas un, visupirms, kvalitatīvas labas mājas, kas ir labā stāvoklī.

Vai jūs tiešām atradis saliekamās mājas aptuveni 100,000 eiro, ir detalizēts pārskats par valsts nodevas: Paņemiet savu labāko vienu ekspertu no TÜV pārbaudes, lai pārbaudītu māju uz būvniecības defektiem, piemēram, pelējuma. Bieži vien pārdevēji cenšas pārdot gandrīz novecojušo māju par nojaukšanas cenu, nevis ievietot to labā stāvoklī.

Ja pirkums ir veikts tikai atzīti būvniecības defekti var būt ļoti dārgi: Nepieciešamie remontdarbi reizēm ir tik dārgas, ka jums būs žēl pirkumu.

Tips & TricksAuf meklē pieņemamu mājās, apsver iespējamo lielāko rādiusu un veikt gadījumā, atkarībā no situācijas uztriepes.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru