Notekas cinka pārsteidz ar optiku un ilgu dzīves

kurš uzstāda notekas, kas, protams, ka ir vērts pūles un drenāžas jumta ilgu laiku ir garantēta. Īpaši izturīgs un vizuāli skaists ir izpildījums cinkā.

Pietiekama drenāža, lai aizsargātu pret ūdens bojājumiem

Notekūdeņi nodrošina lietus ūdens noteku. Tādējādi tie palīdz novērst fasādes un mūra sabojāšanos ar uzkrāto ūdeni, kas iet caur izpūtēju.

Izturīgs materiāls

Ja meklējat pareizo materiālu, jūs atradīsit arī pārbaudītu materiālu cinka. Salīdzinot ar citiem notekcaurulēm, no cinka izgatavotajiem lietus notekcaurules raksturo tā ļoti ilga izturība un izturība pret apkārtējās vides iedarbību.

Patina, kas gadu gaitā veidojas notekcaurulē, ir dabisks aizsargslānis, kas vēl vairāk palielina materiāla pretestību.

Ražošana īpašā procedūrā

Pieejamas notekas no tīra cinka, titāna cinka vai cinkota loksnes tērauda. Ražošanas laikā cinkota tērauda loksne tiek apstrādāta ar īpašu procesu. Tīkls ir aprīkots ar cinka sakausējumu, kas padara to izturīgāku.

Tāpat populāri ir notekas, kas izgatavotas no titāna cinka. Šim nolūkam tiek ražots cinka un neliela daudzuma titāna un vara maisījums. Šī materiāla garnējumi ir ļoti formējami, piedāvā zemu siltuma izplešanos, apstrādes priekšrocības un glabāšanas laiku četrdesmit gadu garumā.

Pielikuma veids

Izvēlieties stilu un personīgo garšu cinka notekas montāžai. Neatkarīgi no tā, vai ir pusapaļas vai kastveida formas, piekārtas vai iekšējas notekas un jumta notekas, daudzi speciālisti var piedāvāt mazumtirgotājus.

Par cinka noteka priekšrocības

  • ļoti ilgs mūžs
  • lielisku pretkorozijas un pret laika apstākļiem
  • stabilitāte
  • pat tad, kad siltums tiek radīts tikai nedaudz paplašināt materiālo
  • stiepes izturību

sniedzējiem un cenas

tiek piedāvāti augstas notekas izgatavoti no cinka internetā ar

  • Gutter kaufen.de, uzticams pakalpojumu sniedzējs
  • Dachrinnen-shop.de, ar sortimentu metāla notekas
  • Blechshop24.com specializējas notekcaurules

notekas titāna cinka Pusapaļa dizainu ir pieejami sākot no 7.30 eiro, cinka Iegremdējamās zāles ir pieejamas no 7, - Euro par metru.

Padomi un triki Ja iespējams, nepiesaistiet cinka notekas ar citiem materiāliem. Tas var izraisīt ķīmiskās reakcijas, kas bojā materiālu. Ūdens, ko uzņem vara notekas, var sabojāt cinka notekas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru