Skavas fasāde ne vienmēr ir izgatavota no koka

Agrāk termins šindelveida fasāde ir attīstījusies no sienām, kas apšūtas koka jostas rozā. Sakarā ar mūsdienu metāla paneļu formu, bitumenu, slānekli un cementu sauc par jostas rozi.

šindeļu formas

šindeļa fasāde ir sienas apšuvums, kas sastāv no mazām plāksnēm vai plāksnēm. Tie ir pievienoti pārklājumam un var radīt atšķirīgu izskatu, izmantojot dažādas formas. Visizplatītākie ir taisnstūrveida un apakšā noapaļoti jumta segumi uz fasādēm. Standarta standarta formas ir izstrādātas no oriģināliem koka jostas rokturiem. Papildus taisnstūra variantiem ir arī simetriski noapaļotas bebru astes. Liekti apaļie stūri ir Steilck līstes. Visi tā paša platuma jostas sauc par Täferschuppenschindeln. Asymmetr. Melnais mežs ir asimetrisko kniedes avots, kura galu pa labi vai pa kreisi no ceturtdaļas no apakšējās malas garuma. Simetriski rombji ar pat izliektiem sāniem, tā saucamo cilts mēli un nabassaites stienis ir līdzīgi viens otram.

Šindeļu materiāli

Papildus šindelveida fasādēm, kas izgatavoti no koka jostas rokturiem, mūsdienās sienas apšuvumi tiek ražoti ar tipisku ādas šķiedru optiku, kas izgatavota no dažādiem materiāliem. Alumīnija, vara vai cinka loksnes metāla plāksnes parasti tiek apstrādātas taisnstūrveida formās. Bitumena jostas rozes parasti vizuāli modelē uz jostas roze. Ar reljefu matētas plāksnes piestiprina pie sienas un imitē viengabala šindeļa fasādi. Sch Shingled fasādes ir izgatavotas arī no akmens. Vīnogas, kas izgatavotas no šīfera, māla un granīta, ir populāri. Turklāt ir iespējama šķiedru cementa šindeļu ražošana. Akmens fasādei ir nepieciešama izturīga pamatne un uzticama stiprināšana ar skrūvēm. Var iegriezt tikai koka un bituma fasādes.

Tips & Tricks Mūsdienu arhitektūrā tiek izmantotas pievilcīgas šindeļu fasādes ar dažāda lieluma jostas rozēm. Ja vēlaties nodot savu māju vai veidot mūsdienīgu izskatu, jautājiet par mežonīgo faidu savvaļas apvienībā.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru