Ir skaidu jumtu koka ēka rūpīgi plānotas

Vairāk nekā citu veidu jumta segums plānošanas skaidu jumtu, kas izgatavoti no koka, ir ļoti svarīga. Neatkarīgi no šķembas kvalitātes, būtiska nozīme ir kokam, jumta slīpumam un stiprinājuma veidam. Rūpīgi piestiprināts jostasvietas jumts var ilgt līdz pat piecdesmit gadiem.

dehidratācija un vietējie krūmi

Liels sasniegums par izturību ar skaidu jumtu ir ideāls izmantot dabiskās īpašības. Šindeļiem jābūt iespējai nožūt no jauna, lai mitruma saturs būtu mazāks par divdesmit procentiem. Tas tiek garantēts ar pareizo šindeļu kvalitāti, pareizo kārtību un profesionālu uzstādīšanu.

Agrāk kā koka stumbrs jumts tika izvēlēti galvenokārt koka krūmi ar zemiem piegādes attālumiem. Vietējie skuju koki, piemēram, lapegle, egle vai egle, ir tikai no divpadsmit līdz četrdesmit gadiem. Ar piesūcināšanu vai smēķēšanu to var pagarināt par vairākiem gadiem.

Kanādas koku suga

Šajā dienā, un vecumu ar savu globālo transportēšanai galvenokārt tiek izmantoti Kanādas koki lubiņu jumtiem. Īpaši tiek izmantota dzīvo koku ģimene, latīņu Thujas, un dažādas ciedra sugas. Viņi ar augstu sveķu saturu nodrošina izcilu rezistenci pret sēnīšu un kukaiņu invāziju.

  • sarkanā ciedra baltā ciedra
  • dzeltens ciedra
  • Alaskazeder Kanādas lapegle

Baltā Ostzeder ārējie slāņi un ventilācija

In aptver skaidu jumtu tiek veikta divu slāņu vāku pie slīpumu vairāk nekā 71 grādiem. Zemajos jumta laukumos starp septiņdesmit un 23 grādiem, jostas roņi tiek pavirši uz līstes ventilācijai. Pat platākām jumta virsmām jāuzstāda ūdensnecaurlaidīgs apakšjumts. No apmēram 15 grādu slīpuma vairs nav iespējams ieklāt jumtu.

Papildus sliedes jumta aizmugures ventilācijai ir jāņem vērā individuālo jostas roku kustība. Kad šķembas augšdaļa kļūst mitra, malas izvirzīti uz jumta. Kad tie izžūt, tie pārvietojas tieši pretējā virzienā. Lai nodrošinātu viņiem nepieciešamo mobilitāti, katrs jumta šindelis var tikt piestiprināts tikai ar diviem nerūsējošā naga nagiem.

Padomi un triki Ņemiet vērā, ka daži koki var sabojāt metālus ar skābām sastāvdaļām. Vara patina tiek novērsta, piemēram, ar ciedru sveķiem. Grīdām un citām metāla detaļām uz jūsu jostas stieplēm vislabāk ir izmantot nerūsējošo tēraudu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru