Jumta logu ar plakanu jumtu nes dienasgaismu savā mājas

Sabiedriskās ēkās vēl retāk izvēlas ļoti bieži jumta plakano jumtu privātmājās. Tās var uzstādīt kā tīras jumta logi bez atvēršanas un aizvēršanas mehānisma, kā arī caurspīdīga atloka veidā, ko var izmantot ventilācijai.

Izolēts, caurspīdīgs un vēja necaurlaidīgs

Prasība pēc kupola gaismas ir siltumizolācija, kas atbilst pārējai jumta platībai. Turklāt caurspīdīgai virsmai jābūt iespējamai no skrāpējumiem un graudiem. Parasti izliektas akrila loksnes atbilst šīm prasībām.

Bieži vien kā papildus izolācijas ierīci loga kupola rāmī tiek ievilkta reāla stikla izolācijas rāmis. Pateicoties tā noapaļotajai formai, akrila stikla kupols visvairāk ir mazāk pakļauts vēja un nokrišņu iedarbībai, piemēram, sniega slaidiem. Voll Lielākajā daļā gadījumu tiek izvēlēti pilnīgi caurspīdīgi akrila lēcas, kas ļauj apskatīt septiņdesmit procentiem debesīs un saulē. Izolācijas stikla rūtis, kas velk zem jumta logu, bloķē lietus skaņu.

un pārvietojams ar lūku

Kustīga kupols ar atvēršanas un aizvēršanas mehānisms, var būt aprīkoti ar lifts, caur kuru dome ir pilnīgi izvirzīts horizontāli. Biežāk sastopamais variants ir sānu viras izmantošana, ar kuru vienā pusē var izvērst kupola gaismu.

Ja dome gaismu, lai veidotu piekļuves atvere plakano jumtu ir vairāk nekā locīšanas eņģes ar spēju pilnībā risināties kupolu līdz 160 grādiem, pievienots. Tas ļauj nokļūt uz plakanā jumta ar kāpnēm.

Piegādātāji un izmaksas

velux.de ir slavens zīmolu ražotājs jumta logu sistēmas, kas piedāvā plakanas jumta izejas kupolus un slēgtus jumta logus.

  • essmann.de ir pazīstams kā ražotājs virsgaismas daudzās sabiedriskās ēkās, kā arī veic jumta logi ar divām dreischaliger akrila stikla kupolu.
  • stuermann.de piedāvā ne tikai šarnīrveida jumta logus, bet arī spārnus ar pacēlājiem.
  • hemaplast.com ir jumta logu jumti papildus individuālajiem jumta logiem.
  • Lielākā daļa fiksēto stikloto jumta logu jumtu ir cenu diapazonā no 500 līdz 1000 eiro. Ar atvēršanas mehānismu cenas sākas no apmēram tūkstošiem eiro. Izeju logi piedāvā vairums ražotāju tikai dažos izmēros.

Tips & TricksBei elektriski atverami jumta uz jumta, būtu jāuzstāda noteikti automātiski funkcionējošu lietus sensoru ar aizvēršanas funkciju, lai novērstu kaitējumu telpām, ko nejauši atstājot atvērtu dome gaismu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru