Mīksts paklājs Nepālas var tikai viegli tīrīt

remodeling paklāju Nepālas sastāv no tīras jaunās vilnas un to izmanto Knüpfart ar Marokas berberu paklāju, bet jutīgāki. Jaunā vate ir cieši savienota un veido dabisku aizsardzību pret netīrumiem un nodilumu caur vilnas taukiem, kas ir šķiedras. Tīrīšanas laikā šī eļļa lielā mērā jāsaglabā.

tauku noņemšanas šķīdinātāji ir tabu

Nepāla paklājs ir izgatavots no Highland vilnas, kas ir mīkstāks nekā gandrīz visu citu veidu vilnas. Tādēļ, veicot tīrīšanu, jāapsver ne tikai vilnas tauku aizsardzība, bet arī mehāniskā iedarbība jāuztur pēc iespējas zemāka. Absolūti tabu ir tauku šķīdinošas vielas, kas ietver paklāju šampūnu.

Kā normālu apkopi, paklājs tiek regulāri putekļsūcējs, un to vienmēr vajadzētu iesūkt šķiedru līnijas virzienā. Rotējošas sukas putekļu sūcēji ievaino jauno vilnu. Sakarā ar vilnas un Nepalteppichs maigumu var rasties deformācijas ar sūkšanas kustībām. Līmes paklājs paklājs novērš slīdēšanu un ejošu.

Lai notīrītu šķidrumu

parasti Viegli samitriniet plūksnu baltā vai krāsu neitrāla un absorbējošu lupatiņu šķidrumu, cik ātri vien iespējams, no akūtas piesārņojuma. Izvairieties no sānu berzēšanas un ieduriet vertikāli.

tauku un proteīnu saturošu materiālu

neiegremdēt Tupftuch ar neitrālu ziepes vilnas mazgāšanas līdzekli, kas paredzēts remdenu ūdeni un traipu kā mitru no ka viņš nav dziļi pārvietota paklāju šķiedras iekšpusē.

-adhesion vielas, piemēram, smaganu un plastilīna

spray stingri savienots ar šķiedru audumus ar ledu aerosols kā tas ar atlētu traumām tiek izmantots. Varat arī ievietot ledus gabaliņus, bet jums jābūt uzmanīgiem, lai Nepalteppich uzsūktu tikai pēc iespējas mazāk. Ledus netīrumus var noņemt vai rūpīgi nošaut gar šķiedrām.

Atbalsts mikrodētiem lietojumiem

Mazās devās var izmantot acetonu, sāli, berzes alkoholu vai etiķi. Ir svarīgi, lai jūs notīrītu šķiedru augšējos galus, izņemot sāli. Novērst līdzekļu absorbciju Nepalteppich, atkal dabūjot to ātri.

Tips & Tricks Darba virziens, kad dotting vienmēr jābūt no ārpuses uz iekšu. Ja ir vairāki izkliedēti šļakatas, ielieciet centrālo lokos ap iedomātu centru.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru