A log sadalītājs

Spaltaxt dzirdējis daudzās mājās uz standarta rīku Palīgstrādnieki. Tomēr bieži tiek ignorēts, ka pat cirvis, piemēram, nazis, ir jāpakļauj minimālai aprūpei. Tas ietver slīpēšanas ass. Zemāk mēs esam apkopojuši, kā jums vajadzētu sasmalcināt šķelšanas cirvi.

Pat cirvis vēlas būt asināts.

Cirvis bieži tiek atstāts novārtā, kad runa ir par slīpēšanu. Lielākā daļa lietotāju nezina, ka tie var būtiski samazināt piepūli ar pareizi asi sasietu asi. No otras puses, tomēr "instrumenti" bieži tiek izmantoti cirvis malšanai un asināšanai, kas ir pilnīgi nepiemēroti.

šķelšanas cirvi nedrīkst griezt

tipisks rīks, ko izmanto šeit, ir leņķa slīpētājs (Flex). Problēma ir galvenokārt ātrums. Ļoti liela ātruma dēļ kinētiskā enerģija tiek pārvērsta atbilstošā siltuma daudzumā.

Metāla sakausējums var pat mirdzēt. Tas savukārt ir vienāds ar nekontrolētu metāla kausēšanu. Metāls kļūst trausls un grūtāks. Tas pārtrauc daudz ātrāk. Tādēļ šādi cirves asināšanas pasākumi nav pilnībā piemēroti.

asāku sadalīšanas cirvi kā naža

Drīzāk log sadalītājs būtu labi honed par jebkuru nazi. Vispiemērotākie ir slīpēšanas akmeņi. Šeit ir jāpievērš īpaša uzmanība dažādiem griešanas veidiem. Šādas pakāpes ir jābūt jūsu slīpēšanas akmeņi, kas ir analogas savu uzdevumu:

  • galoda 200 Grit rupjiem zaudējumu
  • Grindstone grit 400 līdz 600
  • par pamata izlīdzināšanas un slīpēšanas Grindstone grants 1000 1500 fine slīpēšanas

Slīpēšanas un asināšanas cirvi ar slīpripas

Žogu akmeņus vajadzētu novietot ūdenī labi pirms to izmantošanas. Slīpējot Spaltaxtschneide leņķi, ir stingri jāievēro. Pirmais ir malts, tad otra puse. Slīpēšana notiek apļveida virzienā uz priekšu un atpakaļ. Vienlaikus saglabāt pareizo leņķi nav grūti. Jums vienkārši ir jūtama, kā līderis balstās uz vainagu.

slīpēšanas laikā to atkārtoti skalo ar ūdeni. Tomēr nesmēķējiet zem tekoša ūdens, jo grauds izšķīst tik kaut ko no kaļķakmens un jāveicina sagriešana. Pirmkārt, katra puse ir noslīpēta ar atbilstoša graudu izmēra malti. Kad šī darbība ir pabeigta, nākamā smalkākā griešana tiek veikta ar atbilstošu kaļķakmens ar lielāku graudu izmēru. Atkal, pirmais, tad otra puse ir pamats.

pēcapstrādes un iezīmēšanu Spaltaxt

Svarīgi: jo īpaši pirmajā rupji slīpēšana, līderi var būt arī nedaudz atšķiras no centra, tāpēc ir viegli nobrāztas. Kad otra puse ir noslīpēta, tad tiek atjaunota centrālā griešanas maliņa. Pēc slīpēšanas, šķelšanas cirvis turpina notīrīt un žāvēt. Pēc tam to var apstrādāt ar piemērotu eļļu, piemēram, rīvējošu eļļu vai mašīnu eļļu, lai novērstu koroziju.

Tips & TricksAlso citi instrumenti ir jābūt maltai. Izpildiet mūsu saiti un uzziniet vairāk par maršrutētāja malināšanu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru