Nerūsējošā tērauda dūmvadu būtu precizitāte attālums no ēkām ir enerģija

Divi galvenie īpašības tērauda skursteņa ir izvadīšanu izplūdes gāzu un pašsakarstoši. Abas darbības ietver latentu uguns un dūmu risku. Lai garantētu drošu ekspluatāciju, likumdevējs ir izdevis precīzus noteikumus par attālumu līdz ēku daļām.

DW-Va skursteņu un uzņemšana

Ja tas ir no nerūsējošā tērauda skursteņu ir bezmaksas metāla vent, izmanto divkāršu sienu skursteņa cauruli uzstādīšanas laikā. daži minimālie attālumi visiem tipiem ir paredzētas tiem, kas minēti terminoloģijā DW-Va skursteņu struktūrām. Konkrētas strukturālas situācijas un apstākļi jebkurā laikā var radīt paplašinātas juridiskās prasības, par kurām atbildīgs par skursteņslauķi.

nerūsējošā tērauda skursteni var piestiprināt un vadīt uz grīdas vai tīras sienas montāžas. Pirmā galvenā attāluma prasība ir izšķirošais attālums no stiprinājuma sienas. Likums nosaka vismaz 10 collu. Ja sienas vai jumta cilindrs ir izgatavots no degošiem materiāliem, piemēram, koka, var tikt piemēroti pagarinātā klīrensa noteikumi. Dūmgāzu ražotājam tas jādara ar pieņemšanas vēstuli.

logi, durvis un sienu iespiedumus

iespējamais minimālais attālums starp metāla skursteni, lai logu un durvju ailas ir divdesmit collas jebkurā virzienā. Šeit jāievēro papildu ugunsgrēka noteikumi, kas var prasīt lielāku attālumu. Par sienu vadi līdz 400 grādiem pēc Celsija, attālumu četrdesmit centimetru attiecas uz izplūdes gāzu temperatūras uz sienas. Ar pareizu izolāciju starp sienu un metāla korpuss vai nerūsējošā tērauda caurules ar vismaz divu centimetru biezumā, noteiktais attālums samazinās līdz desmit centimetru.

nepilnības jumta struktūras

Lai augšpusē tērauda skursteņa šādu minimālo attālumu piemēro katrā struktūras prasība:

  • 1.5 m sānu attālumā līdz logailu
  • 1,5 m sānu attālumā dormers
  • 1,5 m sānu attālumā no jumta terases vai balkona
  • 1 metru vertikālais attālums augšup virs jumta atveres
  • 1 m attālums starp mutes atvēršana un jumta diagonāli
  • 40 cm starp nagu atvēršanās un jumta kores

maksimālo attālumu starp pēdējiem sienas-montāžas un skursteni muti no kuriem ir atkarīga no diametra skursteni. Ar diametru līdz četrdesmit centimetri trīs metru attālums ir nepieciešams iet tālāk diametru 2,50 metriem.

Tips & TricksVor katru instalācija skursteni vai kamīns ir jāiesniedz būvniecības plānot savu vietējo skursteņslauķa pārskatīšanai.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru