Veidojiet akmens sienu ar stabilu apšuvumu

akmens sienu var apklāt ar līdzīgām konstrukcijām kā betona sienu. Piestiprinot paneli, metodes atšķiras. Dabīgie grūti ieži ir grūti strādāt. Mīklu ieži ne vienmēr ir droši. Konkrētas īpašības tiek ņemtas vērā, uzstādot.

uzstādīts virs vai tieši pievienota

Lai mainītu veco akmens sienu izskatu un embellishing, panelis var piemērot visā uz akmeņiem vai pievienota atbalsta struktūru. Kad piemērots tieši uz mūra apšuvuma

Abiem montāžas veidiem, akmens un būvniecības veidu iespējamo un atbilstošiem stiprinājumiem izlemt. Tiešām apšuvumiem, piemēram, apmetumam uz akmens virsmām, šuvēm jābūt finierētām vai piepildītām. Pamatnes nodrošina vienmērīgu akmeņu absorbciju un veido saiti.

Simple oderi vai apdares

Par aufmontierte apšuvumu divi varianti var būt:

1. panelis ir uzstādīts bez tālākas apstrādes uz nesošajām
2. Fiksētā panelis pats veido pamatu tālākai apstrādei

Klasiskais "pabeigts" paneļi sastāv no materiāliem, Koka, saliekamās plātnes, akmens flīzes vai plāksnes un plastmasas. Fasādes paneļi no kompozītmateriāliem ir piemēroti arī akmens sienas apšuvināšanai. Alternatīvi var uzstādīt daudzfunkcionālus paneļus, kas pēc tam tiek nosusināti vai apmestas.

montāžas veidi un apakšsistēmas

Principā, ventilējamās paneļi ar pāris centimetru attālumā no mūra, kas strukturāli "veselīgāko" vēlēšanās. Lai nofiksētu sienu paneļus plāksnes vai plākšņu veidā, pamatnei jānodrošina nepieciešamie piestiprināšanas punkti. Šī funkcija pilda krosa formas koka līstes vai metāla polus.

ribām vai bāri var noteikt vairākos veidos uz akmens sienas: tiek ievietota locītavās

  • atbalsta stieņi vai enkuri
  • caurumi akmeņiem veidotu plug caurumi
  • īpaša līmes pievienoties akmens virsmu un atbalsta struktūru distanceri
  • režģis kalpo kā Aufschraubträger

In grūti urbti Cietā akmens ir ieteicams savienot ar stiprinājumu. Pat sausā akmens, vēlāk var pievienot cementa javas ar ūdens necaurlaidīgu stiprinājumu. Urbšanas laikā akmeņiem minimālie attālumi līdz akmens malām ir nepieciešami, lai samazinātu lūzuma risku.

Crumbli kaļķakmens un smilšakmeņi parasti nav piemēroti izmantošanai, kā arī pārvadātājiem. Šeit ir pieejamas arī bezmaksas "peldošās" pamatnes sistēmas. Tie ir novietoti zemē akmens sienas priekšā ar stabilu pamatni, piemēram, sloksnes pamatu. Sienas augšpusē secinājums veido pretēju gultni.

Padomi un triki Domājiet par nokrišņu aizsardzību, lai nepieļautu paneļa pārmērīgu skalošanu un pretplūsmu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru