Sintētisko sveķu zīmogam ir fiziski ierobežojumi.

Sintētisko sveķu zīmogs ir salīdzinoši lēts veids, kā aizsargāt grīdu. Ja satiksmes slodzes, piemēram, transportlīdzekļu satiksme, ietekmē zīmogu, tomēr minimālās stiprības ir jāsaglabā, pareizi sajaucot. Ņemiet vērā arī sintētisko sveķu difūzijas slēgto efektu.

Materiāla biezums ir izšķirošs

Sintētisko sveķu zīmogs ir sava veida piemērots plāns sintētisko sveķu pārklājums. Lai gan pārklājumi ir vismaz pieci milimetri, iespējams, no diviem milimetriem ir iespējami blīvējumi. Lai gan materiāla biezums uz terasēm parasti ir pietiekams, tas nav piemērots garāžām, autostrādēm un piebraucamām ceļam.

Pretēji paziņojumam par dažiem ražotājiem, izturības vērtības vai īpašas ķīmiskās struktūras šajā kontekstā nav nozīmes. Nav vienkārši mehāniski iespējams, ka sintētisko sveķu blīvējums, kura biezums ir mazāks par pieciem milimetriem, pretoties automašīnu riepu griešanas un saspiešanas spēkiem.

Difūzijas neeksistē.

Izmantojot sintētisko sveķu zīmogu, uz attiecīgās virsmas jāpielieto plastmasas āda. Tādēļ pirms izpildīšanas rūpīgi jāuzmanās, lai zemē nebūtu atlikušās mitruma. Blīvējuma veids nav piemērots arī virsmām, kur gaidāma mitruma atkārtota apstrāde.

Tipiski izslēgšanas kritēriji sveķu blīvēšanai ir šādi:

  • mālains mūra
  • jaunas ēkas
  • ar atlikušo betona mitruma

ārsienu un pagraba grīdu blīvējuma koka

koksnes sveķu blīvējumu var eksponēt saglabājot un stabilizējot darbību papildus aizsargājošu efektu. Bojātu koka detaļu remontu ar sintētiskām sveķiem var aizpildīt ar zīmogu. Koka poras ir aizvērtas, un absorbcija ir pilnīgi novērsta.

maisījumos ar eļļu, sintētisko sveķu zīmogs var arī akcentēt un pasvītrot tekstūras un koka graudus. Aizzīmogotās virsmas ir gludas un viegli tīrāmas. Uz koka grīdām tiek izmantoti sintētisko sveķu blīvējumi ar slīdes izturīgām piedevām.

Pārstrādes principi

Tāpat kā sintētiskie sveķi kopumā, sintētisko sveķu hermētiķim arī nepieciešams skābeklis, lai iekļūtu iestatīšanas režīmā. Ķīmiskā reakcija ir līdzīga skābekļa evakuācijai no šķīdinātāja, kā rezultātā molekulāro savienojumu zīmogs. Tāpēc, izņemot ar veselību saistītus aspektus, sveķu plombas ir jāizsmidzina plaši un ar gaisa apmaiņu vismaz divpadsmit stundas.

Tips & TricksUn viegli uzspriegotas grīdas, jūs varat izmantot sintētisko sveķu zīmogu, nevis pārklājumu, lai izveidotu viegli kopjamu, bez savienojumu virsmu. Pērkot, šajā gadījumā jāpievērš uzmanība produkta piemērotākajai viskozitātei, lai jūsu locītavas izlīdzinātos ar "pilnas palaišanas".
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru