Dzīvesvieta

trīs būvniecības veidu

Saskaņā ar nosacījumu, ka esošie galda kājas ir stabils un ļodzīties bez fiksēta pie galda rāmja vai galda top trīs Paplašinājuma metodes ir pieejamas:

pirmie vienas sugas pārstāvjiem paplašinājumi

Vēlamais lielākā daļa galda īpašnieki, kā elegants metodi pagarinājumam ir pieteikums par identisku kāju gabalu , Tas nozīmē, ka ir pieejamas vai nu rezerves daļas, vai stāvoklis un forma var tikt ieviesta ar jauniem izstrādājumiem. Paplašinājumi ir nodrošināti ar pakaramo skrūvēm, kuru pretējā vītne ir uzstādīta uz esošo kāju apakšējo daļu. Dobi metāla kājas ir piemērotas tikai tad, ja uzpilde pieļauj šo stiprinājuma metodi. Gredzens 2. Gredzens vai Belled Shims

Salīdzinoši vislētākais pagarinājuma veids ir gredzenu vai skavu stiprinājums. Komponenti parasti tiek fiksēti ar turētājskrūvēm, kas ved no ārpuses uz iekšpusi, un to var uzstādīt dažu minūšu laikā bez urbšanas. Lai palielinātu gredzenu vai skavu stabilitāti, var būt pildījums, uz kura atrodas esošā Tischbeinfuß. Vizuāli šie paplašinājumi noved pie paplašinātām galdu kājām.

3. Sānu sliedes

Vizuāli visvairāk pamanāmas ir sliedes, kas nosaka paplašinājuma elementu. Princips ir līdzīgs salauztu roku vai kāju kauliem. Novietojot sliedi galda kāju iekšpusē, vizuālais efekts var būt gandrīz paslēpts. Jauno un veco komponentu pievienošana ir iespējama, skrūvējot, līmējot vai iesaiņojot.

Cietas vai dobas galda kājas

Dobi galda kājas, parasti izgatavotas no metāla, ļauj pagarināt "ievietošanu". Ja esošās galda kājas ir fiksētas un nav vizuāli savienotas ar pagarinājuma detaļām, ir nepieciešama papildu konstrukcija dobumā. Īpaši nostiprināšanas bloki ar iekšējiem vītnēm ļauj pagriezt pagarinājumus ar pakaramo skrūvēm.

Masīvās galda kājas, kas galvenokārt izgatavotas no koka, ir tieši pielāgojamas paplašināšanas metodēm. Pēc cauruma var tikt uzliktas tā saucamās T veida rievas galda kāju apakšdaļās. Par taisnstūra galda kāju formas pavediens darbojas pakaramā skrūves jānoregulē tā, kā vajadzīgs, lai novērstu nepilnības vai trūkumus starp galda kāju un pagarinājumu.

uzmanība un galda statiska

Kamēr stāv stabilitāte no galda, kamēr vienveidību garumi diez skar kad saīsinot galda kājas, galda strukturālās izmaiņas, lai paplašinājumiem. Jo smagāks ir galda virsma vai augšējās trešdaļas konstrukcija, jo visticamāk Standerhöhung izraisīs nestabilitāti.

Padomi un triki Par orientāciju, jūs varat pieņemt, ka stabilitāte un stabilitāte mainās no paplašinājumiem aptuveni desmit procentiem. Tāpat ņemiet vērā, ka ilgstošais sviras palielina savienojumu, piemēram, armatūru vai līmēto virsmu, spēku.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru