Trapecveida plate ar vilnu aizņem kondensāts konstrukcija

trapecveida loksnes bieži izmanto par non-izolētās jumtu. Tas var ātri izraisīt kondensācijas veidošanos un kondensāciju. Ar atbilstošu daudzumu tas var pilēt un radīt bojājumus. Vilnas uz trapecveida paneļa absorbē šo mitrumu.

temperatūras starpība rada mitruma

taisni garāžām, dārza nojumes, nojumes vai lauksaimniecības uzglabāšanas telpām ne vienmēr konstanta temperatūra ir nepieciešama. Tomēr izolācijas trūkuma dēļ pastāv arī briesmas, ka dažādu iekštelpu un āra temperatūru dēļ veidojas sviedri vai kondensāts.

Ja tas notiek atbilstošā daudzumā, tas var radīt bojājumus. Jumta konstrukciju var ietekmēt rūsa, var tikt traucēti dzīvnieki vai tiek sabojātas preces.

Kas vēlas to novērst, izvēlas trapecveida loksnes, kuras ir aprīkotas ar anti-kondensācijas vilnu. Šī absorbējošā vilna atrodas apakšā, tādēļ uz lapu neredzamās puses. Pirms trapecveida plākšņu izliešanas parasti tiek uzlikta vilna.

Agrāk ražotāji joprojām atšķiras no ziemas vilnas un vasaras vilnas. Tajā pašā laikā ir pieņemta standartizācija, attiecīgi ir uzlabota līmjava.

īpašības anti-kondensāta vilnas

  • neatkarīga žāvēšanai pie samazināta mitruma
  • papildu pretkorozijas aizsardzībai
  • antibakteriāla ārstēt
  • viegli tīrīšana ar skalošanu pārklājumu ir papildu skaņas absorbcijas

biļešu cenas trapecveida loksnes ar vilnu ir pie 8,05 eiro, pretējā gadījumā no 13.45 un 17,80 eiro par kvadrātmetru.

  • trapezblech-muenker.com ir ražotājs trapecveida loksnes ar vilnas.
  • mydach24.de piedāvā trapecveida loksnes ar vilnu un sniedz praktiskus padomus.
  • Pie dachplattenshop24.de varat iegādāties trapecveida loksnes ar vilnas.
Padomi un triki acis atvērtas labai ventilācijai vilnas pārklājumu, lai tā varētu nožuvums atkal caur dabas iztvaikošanu. Jāizvairās no piesārņošanas ar smērvielām, smērvielām vai bojājumiem, tikai tāpēc, ka vilna var pildīt savu funkciju.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru