Grāvi nodrošināta dig

Vairumā gadījumu tranšeja tiek prasīts likt caurules tajā vai ieliet pamatus. Rakšanas darbu veikšana lielā mērā ir atkarīga no augsnes apstākļiem un tranšejas dziļuma. Norobežošana caurumā izriet no pamatnes taisnstūra formas. Vairākas caurumi var kļūt par grāvi.

Hard, mīksta un mitrināta augsnes

Kad rakt tranšeju atkarīgs no pūlēm un nepieciešamību instrumentus un resursus uz zemes apstākļiem. Plašām virsmām ir nepieciešams mazāk instrumentu, bet plašākas atbalsta struktūras atbalsta un piestiprināšanai. Smagas, stipri nosusinātas un smilšainās augsnēs bieži var strādāt ar lielām pūlēm spēcīgu mašīnu palīdzību.

Īpašs gadījums ir tranšejas, kuru iegremdē augsnē ar augstu ūdens daudzumu vai sasniedz gruntsūdeņus caur to dziļumu. Šādos gadījumos bieži vien ir jāizmanto papildu sūknēšanas un dzesēšanas metodes. Jebkurā gadījumā vietnes drošība ir neaizstājama un obligāta. Ir nepieciešams arī plānot izraktā materiāla glabāšanu un, ja vajadzīgs, atkārtotu izmantošanu pēc uzpildīšanas pēc cauruļu vai kabeļu novietošanas.

atvadīšanās un droša

Lai grāvī ar roku rakšana padarīt telpu drenāžas, bieži bagātīgu lāpstu un lāpstu. Tranšeju novieto malās un augsne tiek noblīvēta kolonnā. Ja augsne ir ļoti brīvs, pirms blīvēšanas ar blietēšanu var atvieglot darbu.

Ja Ausstichkanten netur un atkal "zurieseln" palīgmateriāli apvalkus jāievieš augsnē. Mazākiem tranšeju projektiem privātajā zemē var būt pietiekami koka dēļi. Lai iegūtu lielāku un dziļāku tranšeju, ir nepieciešami profesionāli koka vai metāla veidņu posteņi.

Aizsardzība un aizsardzība

Tranšeja rakšana ir individuāli pielāgota apstākļiem. Augsnes apūdeņošana var padarīt to stabilāku vai mīkstāku. Attiecībā uz grūti augsnes veida urbumu rinda var būt pamats izrakumiem. Ar urbšanas ierīcēm tiek atdalīti vairāki caurumi, pēc tam tiek izvērsti un savienoti.

beznosacījuma un būtiskiem pasākumiem, rokot tranšejas, ir:

  • Instant pielikumu, ja nepieciešams
  • ar crossbars nodrošināties āru caur barjerām un brīdinājuma zīmes
  • aizsardzības vāka lāci pret nokrišņu
  • rakšanas tā, ka tas nav mazgāti prom atkal vēja un nokrišņu
Tips & You TricksErkundigen atrodas lielākiem grāvjiem saskaņā ar būvnoteikumiem. Zemestrīces ir reglamentētas ar likumu, un to var veikt tikai saskaņā ar noteikumiem.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru