Ortgangblech no lietus ūdens no plakana jumta konstrukcijas no

Ortgangbleche iet kalpot kā daļa no jumta drenāžas sistēmu, lai novirzītu lietus ūdens noteka vai noteka. Atkarībā no jumta seguma tiek izvēlēts arī atbilstošais lokšņu metāls, bet plakanam jumtam vai arī var izmantot jumta malu apdares profilus.

jumta segums

Verge ir plakanā jumta vai nedaudz slīpā jumta jumta malas nosaukums. To ieskauj salocīts metāla profils, kas piestiprināts pie pamatnes un piestiprināts pie blīvējuma. Schäden Dažādas blīvējuma materiāla īpašības un gala profila materiāls var izraisīt bojājumus. Piestiprināšanai jābūt tādai, lai lietus ūdens nevarētu nokļūt zem jumta apdares paneļa.

Lai izvairītos no tā,

jābūt tīrai un sausai virsmai.

  • ir bojāti jomas būtu
  • pilnīgi pārskatīt visas metāla un plastmasas detaļas tiek tīrītas
  • pāreju starp Bitumenabdichtbahn un metāla loksnēm ir ERS blīvs ar blīvēšanas materiālu.
  • Materiāli

Tas ir atkarīgs no jums, ko materiālu jūs izvēlaties par pagaidu lokšņu metāla. Cinks ir nedaudz dārgāks nekā alumīnijs, bet arī izturīgāks. Alumīnija malas plāksnes laika apstākļos ietekmē oksidēšanas punktus, kas pēc kāda laika izskatās netīri un pelēki.

Cinkota tērauda loksne ir vēl viena materiāla alternatīva, bet tai jābūt iepriekš apstrādātai ar gruntskrāsu un hermētiskiem lakiem. Cēls un dārgs dizains ir varš. Laika gaitā tā izmanto dabas patīnu, lai uzlabotu tās izturību pret koroziju.

parastie pasākumi Ortgangbleche plakanam jumta 200 mm un 333 x 130 mm, ir pie 250 x, tie tiek piedāvāti garuma vienu un divus metrus mazumtirdzniecības un tiešsaistes veikalos.

Materiāls padara cenu ar pakalpojumu sniedzējiem no

of divu metru garš Ortgangblech cinka ir no 6.10 līdz 8.20 eiro, atkarībā no griezuma cenu. Vienpusējs krāsots pārklāts alumīnijs-Ortgangblech ir arī divu metru garumā, par 14,60 eiro. Vara plāksnes maksā aptuveni 15, - Eiro par metru.

blechshop24.com piedāvā cinku salaiduma plates.

  • hbw-handel.de piedāvā loksnes no dažādiem materiāliem.
  • Jūs atradīsiet arī kaut ko vietnē dachrinnenshop.de.
  • Padomi un trikiUzstādot plakano jumtu, malu plāksnēm vienmēr jābūt pārklātai aptuveni 10 cm. Tas nodrošina hermētiskumu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru