Sienas izrāviens

Māja ir veidota un veidota tāpat kā budžets un / vai klienta idejas. Tas izraisa neatbilstību tam, ka visu grīdas plānu nav nepieciešams pielāgot iedzīvotāju idejām un prasībām. Tad iespējams, ka nepieciešams sienas izrāviens. Kā jūs atverat sienu un pārtraucat sienu, mēs esam izpildījuši zemāk.

Prasības mājām mainās laika gaitā

Pēc vēlāk nopirktās mājas iedzīvotāju grīdas plāns parasti neatbilst viņu prasībām. Bet pat ja celtnieki un iedzīvotāji paliek tie paši cilvēki, tas nenozīmē, ka māja ir optimāli uzbūvēta. Plānošanas sākumā bija jāveic kompromisi, dzīves prakse mājās atklāj citu vajadzību vai visa dzīves situācija vienkārši mainījusies. Vorbereit Sagatavo sienu izrāvienu

Tajā tiks iekļauti arī grīdas plānu izmaiņu pieprasījumi. Lai palielinātu dzīvojamo platību vai dzīvojamo platību, vai arī durvis jāievieto citur, ir nepieciešama sienas atvēršana. Te jau sāk atšķirības, lai gan process ir būtībā līdzīgs:

Pārbaudiet statisko

  • iepriekšēju plānošanu
  • elektrības un santehnikas iekārtas pielāgot pasūtīt
  • a būvgruži konteineru
  • telpas sagatavot
  • sienas atvēršanu veikt
  • Pārbaudiet statiskā

nesošo sienu nevar nojaukt, jo tas ir Ēkas svars iegūst. Pirmā ideja šeit var nodrošināt jumtu (bet ne tikai!). Spāru jumts iztur svaru uz āru aiz stendere, kamēr plaukts ir pie Pfettendachstuhl ietvaros grīdas plānu, kas iegūti, izmantojot svara nesošajām sienām pamatā. atšķirība starp atvēršanu durvīm (vai logu) ir

svarīgi, jo darbs ir pilnībā izslēgta pie balsta sienas kad atcelšanas visu sienu. No durvju atvēršanas gadījumā, no otras puses, kritiens var kompensēt sienas atvēršanu līdz noteiktam platumam. Tomēr par to jākonsultējas ar struktūras inženieri vai arhitektu.

Sākotnējā plānošana

Tagad, kad ir noskaidroti statiskie jautājumi, ir jāsastāda grafiks. Būvgružu konteiners jāpasūta "laikā", materiālam jābūt pārklājamam un jābūt visiem nepieciešamajiem instrumentiem. Turklāt ir jāprecizē, kā tiek apstrādātas elektriskās un sanitārās iekārtas. Tas kļūst problemātiska, ja viena no iekārtām attiecīgajā sienā turpinās tikai citās ēkas daļās.

Tomēr, ja iekārta beidzas uz attiecīgās sienas, elektrisko sistēmu var atvienot, bet ūdens caurulēm jābūt aprīkotām ar neredzamiem spraudņiem. Tāpēc ir jābūt klāt arī iekārtu novirzīšanai vai atdalīšanai, kā arī pareizajam materiālam. Durvju bojājuma gadījumā vajadzīgajam ievilkumam jābūt iepriekš, lai to izmantotu uzreiz pēc sienas atvēršanas.

pielāgoties elektroinstalācijas un santehnikas tiek darīts, tagad lielā mērā kā praktisku pirmo soli, ja tas vienlaicīgi notiek ar sienas atvēršanu.

Nobeiguma sagatavošanas darbs

Tad atkritumu konteiners ir pasūtīts un visas telpas jāaptver. Paturiet prātā, ka putekļi no būvgružu tiešām iekļūst pēdējā plaksē, ja neveicat pretpasākumus. Gadu gaitā jums vēl būs jātiek galā ar putekļiem. Durch Pārlaidums pa sienu

Tagad jūs varat sākt ar faktisko sienas izrāvienu. Lai to izdarītu, vispirms jāizmanto griezējs vai āmurs ar kaltu, lai noņemtu apmetumu salīdzinoši lielā gabalā. Aiz tā mērķis ir redzēt savienojumus (javu, līmi) starp akmeņiem un izsist pirmos akmeņus šajos vājos punktos. Pēc tam jūs varat novietot dzīvokli ar zariņu un pārējo sienu var viegli sadalīt.

Citas demontāžas procedūras

Ja siena ir izgatavota no mīksta akmens, piemēram, šūnveida betona (gāzbetona), jāņem vērā akmens zāģa vai frēzmašīnas izmantošana.

Padomi un triki Šodien ģipškartona sienas arvien vairāk tiek izmantotas kā iekšējās sienas. Kā noņemt drywall, jūs varat izlasīt šeit.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru