Siena pastāvīgi un izturīgs ģipsis

atjaunojot viss labi nokomplektētus DIY veikali piedāvā materiālus un līdzekļus, lai apmetuma sienu. Pieredzējuši un apmācīti laji var pieteikties ģipša par savu veikumu. Daudzi produkti, piemēram, gatavo ģipša un īpaši adhēzijas spēj variantu atvieglotu darbu. No profesionāļiem, daži obligāti padomiem un triku var abschauen.

ārpuses vai interjera ģipsis

Kad apmetums no sienas ir pirmais izšķirošais faktors, par to, vai tā ir ārējā vai interjera sienas. Ārējā padara ir izturēt pat ekstremāliem laika apstākļiem, piemēram, sals un ietekmi un stiprs lietus. Ar pārklājumu sienas, ģipša var pastiprināt, bet tai ir stabila un būtisku pamatu.

interjers apmetums atšķiras flush vai rotaslietas tīrīšanai. flush kā adhēzijas palīdzību sienu segumi, piemēram, izmantoto tapsēšana laikā rotaslietas ģipsis atbilst projekta prasībām. Īpašības, piemēram, virsmas īpašība, jāuzskata gan vizuāli, gan mehāniski. Ļoti aptuvenu raupja apmetumu var izraisīt, piemēram, kādā mērā izmanto šķērsošanas vietas, piemēram, gaitenī vai kāpnēm uz pieskārienu ātri nobrāzumi.

novērtētu sienām un sagatavot apmetums ir vienkāršs materiāls, kad tā tiek uzklāta uz piemērota substrāta. Mērķis ir fiksēts savienojums pēc iespējas sapīšanās poras betona, ģipškartona, daudzfunkcionāls paneļiem vai akmens.

Ģipša pārklājumi viegli kompensē nelielu raupjumu. Tātad ir pietiekami sarežģīta sienu izlīdzināšana. Jāaizpilda tikai lielākas caurumi un plaisas. Grooves, locītavu un ieplakas līdz apmēram trīs milimetri dziļuma nav iespējams rediģēt.

Lai apmetuma sienas

  • Anrühr- vai pabeidzis tīrīšanu
  • ūdens
  • stūru profili
  • ģipša profili
  • ģipsis profilu java
  • āmuru un kaltu
  • slotiņu
  • kāpnēm vai platformas
  • līmeņa
  • špakteļlāpstiņu
  • špakteļlāpstiņu
  • float
  • Quast
  • Abreib- un / vai izlaist float

1 . Vispārējās

Smooth sienu aptuveni un novērst visus veco ģipša paliek ar āmuru un kaltu. Spackling jums locītavas, plaisas un caurumi plašākas vai dziļākas par pieciem milimetriem. Visu vaļēju stiprinājumu slotiņa vai slaucīšana. Izmantojiet kāpnes vai pjedestālu, lai pārliecinātos, ka jūs labi sasniedzat visu sienu.

2. Droša atbildība

Izmēģiniet sūkšanas darbību ar ūdens testu. Ja esat injicējis ūdens pilienu uz sienas, tās nedrīkst notecēt vai veido tumši plankumi. Ja sūkšanas uzvedība neatbilst, galvenais vai suku sienas "uz" prasībām. Gatavošanās

3. Shine

Jo jums ir jāpārvieto ātri uz apmetumu, organizēt summu iepriekš nepieciešams. Nodrošinot Anrührutensilien otro kārtu apmetuma darbu vieglāku. Ja siena ir platība ir vairāk nekā desmit kvadrātmetri, jums būs ideāli strādā pāros. Samaisa precīzi un pareizi ģipša atbilstoši ražotāja vietnē.

ceturtais stūra un ģipša profilu, kas

Put uz ārpus stūriem un tādā attālumā no viena līdz 1,50 metriem vertikālie ģipša profiliem. Līmējiet tos pie sienas ar javu. Pievērsiet uzmanību precīzi vertikālai izlīdzināšanai.

piektais siena ūdens

Piesakies tagad vienmērīgi ar mitrā gleznotājs Quast ūdeni uz sienas virsmas starp ģipša profiliem. Sienas virsmai jābūt tikpat spēcīga kā iespējamu nevienlīdzīga piesātinātā mitrā stāvoklī.

6. Pirmo slāni apmetuma

Ar ausholendem swing apmetums ar špakteļlāpstiņu uz sienas "mest". Sāciet vidū un izklājiet lokā. Slāņa biezumam jābūt apmēram vienam centimetram. Nedaudz saplacināt pēc divām vai trim kvadrātpēdām "izmešanas".

7. Otrais renderēšana

ūdens žāvētu pirmo kārtu ģipša kā sienas pirms. Piesakies otrais apmetuma "krāsošana" slānis ar Beiputzen. Par jums veikt apmetums ar špakteļlāpstiņu un "nodot", to uz špakteļlāpstiņu. "Grease" ar nedaudz slīpā rīvdēli vienmērīgi uz apmetuma, kā iespējams. Aizpildiet katru plaisu starp ģipša profiliem atsevišķi. Ģipša slānim vajadzētu pagriezties apmēram par vienu centimetru biezu. Apmetuma profili jāpārklāj.

8. Gumijas izlīdzināšana

Ja vēlaties izveidot funkcionālu apmetumu, piemēram, apmetuma apmetumu vai gludu apmetumu, notīriet svaigo apmetumu ar slīpēšanas plāksni. Ja jūs mitrinat dēli, tas var būt labāk nekā apmetums. Noteikti slaucīt rezultātus ar apļveida kustībām.

9. Tekošais apmetums

Ja vēlaties izveidot teksturētu apmetumu ar paraugu, izmantojiet skrāpēšanas plāksni. Pielāgojiet to virs ģipša nepareizās pusapaļas kustībās atbilstoši vēlamajam izskatam. Pārliecinieties, ka struktūra nerada augstuma atšķirības apmēram diviem milimetriem. Pretējā gadījumā var rasties pārāk plānas tīrīšanas plankumi.

Tips & TricksAizvietojot mitras sienas, var izmantot īpašu apmetuma veidu. Tā saucamais auklas apmetums kalpo, lai uzsūc mitrumu, un pēc uzdevuma izpildes parasti tiek noņemts. Jūs varat arī iegādāties upura apmetumu, ko var izmantot kā pirmo apmetuma slāni.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru