Renovācija

Kāda ir sienas stikla pakete? Las Stikla starpsienai nav nekā kopīga ar, piemēram, koka vai plākšņu iestiklošanu. Drīzāk tas ir īpašs pārklājuma paņēmiens, kurā krāsa vispirms tiek izmantota ļoti baltā krāsā ar arvien intensīvākiem šīs krāsas tonēniem. Dažādas metodes var izmantot:

punkti vai punktīrs veltnīšus (a satītas daiva)

  • slaucīšanas ar sūkli vai citus palīglīdzekļus
  • piemēro (noslaukot) ar glazūras otu
  • Protams, var arī pilnīgi atšķirīgs resursu izmantošanas. Var tikt izmantots pat saplaisājams laikraksts, kas paredzēts dabbēšanai.
  • Materiāls sienas iestiklošanai

nav stiklots ar parasto emulsijas krāsu. Ja kaut kas, var iepriekš krāsot ar baltu emulsijas krāsu, tāpēc gruntēts. Uz stiklojumu tiek izmantots līmes saistviela. Krāsa ir izgatavota ar krāsu pigmentiem. Atkarībā no tā, cik daudz saistviela tiek izmantots, siena ir mazāk (mazāk saistviela) vai vairāk (vairāk saistviela) ir izturīgs pret nodilumu.

Uz sajaukšanas attiecību ar ūdeni parasti norāda uz iepakojuma. Piemēram, no 5 līdz 6 daļām ūdens, kas ir daļa no Lasurbindemittel. Sākotnēji krāsu pigmenti tiek sajaukti tik maz, ka krāsa ir ļoti gaiša. Ar katru nākamo soli tiek palielināts krāsu pigmentu daudzums, tādējādi krāsa kļūst stiprāka un stiprāka. Tad tas rada tipiskus efektus, kas jāsasniedz, nosedzot sienu.

sienu sagatavošana stiklojumiem

Vispirms, protams, jāpārbauda, ​​vai substrāts ir stabils. Vispiemērotākie ir apmetumi uz kaļķa bāzes. Savukārt ģipša pamatā esošie apmetumi nav piemēroti. Tomēr ģipškartona sienas tiek piepildītas ar ģipša biezumu un apmestas. Šādam substrātam vispirms jābūt apmestas ar plānu apmetumu no kaļķa apmetuma.

Dažādi stiklojuma paņēmieni

Šeit nav ierobežojumu iztēlei. Dabbing, noslaukot, glāstot utt var dot jums dažādus efektus. vienmēr ir svarīgi, ka jūs nekad izmantot pārāk daudz krāsu, lai pieskarieties vai otu iepriekš izgrieziet brūci un saburzīts audums, jūs roll tikai.

The soļi stiklojuma sienas

pēc katras caurlaide, jums ir jāgaida, kamēr krāsa ir pilnīgi sausa, pirms turpināt glazūra ar nedaudz vairāk intensīvu krāsu.

Tips & triki protams, jūs varat strādāt, ja jūs vēlaties, lai sasniegtu vēl neparastu efektu arī slapjais uz slapjā un / vai ar dažādām krāsām.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru