Sienas apkure vannas istabā

Sienu apkure pieaug pieprasījums. Īpaši vannas istabai šeit ir daudz māju īpašnieku. Kas jāņem vērā, sildot vannas istabā, mēs esam apkopojuši tālāk jūs.

sienas sildītājs - moderns, bet ne īsti jauns

gan sienas sildītājs vienīgais gūst pēdējos gados popularitāti, ir apkures princips, kas jau izmanto senie romieši. Liela flīžu krāsa arī izmanto šo principu. Parastajiem karstā ūdens sildītājiem ar parastajiem radiatoriem darbojas konvekcijas siltums.

Sienas apkure vannas istabā

Gaiss telpā ir apsildīts. Tāpēc, jo īpaši vannas istabā, parasti apkure vienmēr nozīmē ļoti mitru iekštelpu gaisu, jo ir zināms, ka gaiss ar paaugstinātu temperatūru absorbē vairāk ūdens. Šis mitrums bieži vien kondensējas pie ārējās sienas, jo tas ir viskustākais.

priekšrocības sienas apsildes, salīdzinot ar citām apkures sistēmām

Pretstatā sienas apkure strādā pēc starojuma siltuma principa. Tas ir, nevis telpas gaiss, bet apgaismotās ķermeņi tiek apsildīti. Vissvarīgākā priekšrocība: istaba, kuras temperatūra ir 18 grādi pēc Celsija, tiešā apgaismojumā tiek uztverta kā 21 grādi silta. Tajā pašā laikā par sešām līdz septiņām procentiem vairāk siltumenerģijas vajadzētu būt katrai papildu temperatūrai, kas augstāka par 18 grādiem pēc Celsija. Tātad sienas sildītājs ir daudzas priekšrocības:

  • zemākas apkures izmaksas iespējams
  • behaglichere siltuma
  • mazāk putekļu (putekļi nav apsildāms gaiss tik spēcīga kā ar konvekcijas apkures whirled)
  • mazāku mitrumu (pat vannas istabā vienā aspektā)

Tomēr sienas sildītājs vēlams būt ārējā sienā jāuzmontē. Kāpēc mēs detalizēti paskaidrojam saistītajā rakstā.

integrācijas spējas sienas sildītājs vannasistabā

populārs ir siena sildītājs vannas istabā blakus ārējās sienas, jo īpaši mazo vannas istabu ar dušas telpu un sienām ar spoguļiem (mazāk kondensāts). Tomēr ir jāņem vērā, atkal, ka sienas ar sienas apkures nedrīkst piegādāt, no vienas puses, iespējams, (citādi izstarotais siltums nesasniedz organismam apsildāmi). No otras puses, lai neradītu bojājumus sienas sildītājam, jāveltī ļoti liela uzmanība, veicot naglas vai urbumus.

flīžu sienas un sienas apsildīšana

flīzes uz sienas ar sienas apsildīšanu, būtībā nav problēmu. Tomēr ar flīžu līmeiem jāņem vērā spēcīgā siltuma izplešanās. Tādēļ svarīgs priekšnoteikums ir augstas kvalitātes blīvējuma flīžu līme. Sienas apsildes bojājuma gadījumā jāņem vērā, ka siena ir jāatver. Tātad tai jābūt pieejamai attiecīgi flīžu nomaiņai. Turklāt ļoti cementa sienu segumi un apmetumi ir diezgan nepiemēroti, jo cements izraisa nopietnu plaisāšanu. Laima, ģipša un māla plāksteri tiek labi izmantoti.

ārsienā, siena apkure ir īpaši svarīga

mazām vannas istabām, sienas virsmu ārsienas bieži arī ievērojami samazina loga zonā. Šajā gadījumā liela mēroga sienas apkures konstrukcija ir arī ļoti svarīga. Bet, kā jau minēts, sienas apkuri var ļoti labi paplašināt vannas istabā uz citām sienām, piemēram, spoguļu sienām un dušas sienām, un pat piedāvā papildu priekšrocības.

Padomi un triki Kaut vairāk problemātiska ir sienas apkure vecajā ēkā. Jo īpaši vecajā ēkā bez izolācijas sienu apkure var nebūt tik izdevīga. Tad daudz siltuma izplūst ārā. Bet sienas sildītājam vienmēr jāiekļauj ārējā siena, ja to var uzstādīt citās iekšējās sienās.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru