Siena sildītāju dušas

enerģiju, kas varēja izjust to, negribu palaist garām to - siena sildītājs ir tikai dušā unikālu pieredzi siltumu uz aukstās dienās. Kas jāņem vērā, sienas sildītājs uz dušu, mēs esam kopā, lai jums.

Sienas sildītājs ir ideāli piemērots vannas un dušas

princips paredz, mitrās vietās, piemēram, vannas istabā sienas sildītājs daudzās priekšrocības. Tāpat, tikai, lai izvairītos no ilgtermiņa un ilgtermiņa caur sienas sildītājs pelējuma šeit. Vienmēr ievērojiet

minimālās prasības attiecībā uz sienas apkures

Tomēr ir svarīgi, lai nodrošinātu, ka vienmēr pastāv ārējā siena ir aprīkota ar sienas apkuri. Ja siena apkure ir nepieciešama citās sienām, vienmēr ir labāka, kas aprīkots ar citām sienām, lai ārējās sienas ar sienas apkures risinājumu. Kāpēc sienas apkure uz ārējās sienas ir vēlama, jūs varat lasīt šeit detalizēti.

Šīs prasības ir paredzēti uzstādīšanai sienas apkures, lai apmierinātu dušā

Pirmie pamatprasības jāuzskata sienas sildītājs. Pretstatā tradicionālajai apkurei (konvekcijas siltumenerģijai) tiek siltuma izstarošana sienas apsildē. Šis princips paredz, ka tiek ievēroti galvenie kritēriji:

  • montāžas vēlams no ārpuses sienas
  • alternatīvi mēnešus ārējo sienu un dažādu interjera sienām
  • labu izolāciju aiz sienas apkures
  • mazie slāņa biezums, kas ir sienu segumi (flīzes, apmetumiem) pirms sienas apkures

Vai jūs vēlaties, lai sienas sildītāju Dušā sienas, visticamāk, tiks pārklātas ar flīzēm. Tāpēc īpašu uzmanību pievērsiet augstas kvalitātes līmējošai līmēšanai. Termiskās prasības ir augstas. Flex līme novērš plaisas un līdz ar iekļūšanu ūdens ieplūšanu flīžu sienas.

savienojumu ar lielākiem sienu sildītājus dušas

Kad montāžas sieniņas apsildi sausās celtniecības būvelementiem, nodrošina, ka šīs ierīces ir piemērotas žāvēšanai mitru telpu. Ja vairāki sienas parasti sniedz ap dušu vai vannas istaba ar sienas apkuri, atsevišķi sildelementi jāpieslēdz katrā gadījumā kā vienu ciklu. Savienojums pats par sevi, tad tiek veikta, izmantojot kolektora uz kuru visi shēmas ir savienots virknē, un var izslēgt atsevišķi.

Tips & TricksDas pieslēgšana individuālas shēmas, sienas sildītājs caur izplatītājs piedāvā dažas svarīgas priekšrocības. Piemēram, gaisa izvadīšanu no sienas sildītāju daudz vieglāk izplatītāju, kā aprakstīts mēbelēts.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru