Veidot vīna plaukts paletes piedāvā, jo apjoma dzīvojamo

The paliktņu daudzfunkcionalitāti kā izejmateriālu izmantošanu un sadzīves priekšmetus arī vīna plaukts. Principā gandrīz pilnīgu attālumu starp abiem palešu līmeņiem var izveidot, vienkārši ieliekot vīna plauktu. Attiecīgi arī izgrieztās preces ir izmantojamas arī.

Starpprodukcijas izmēri un pudeļu diametrs

Euro paletes sastāv no diviem līmeņiem, ko kopā veido koka bloki. Kopējais augstums ir 148 cm un attiecīgo koka slāņu biezums ir 22 mm. Tā kā šķērsvirziena dubultslāņa augšējā pusē, šis biezums ir jāatņem divas reizes. Tas rada attālumu 100 mm no grīdas, uz kura balstās paliktņi. Ja apakšā viens no Aufsetzlatten iedarbojas paralēli augšējai Verlattung, konstrukcijas augstumā jāatņem vēl viens 22 mm slāņa biezums. Tas noved pie attāluma 78 mm.

Šī vērtība ir pietiekama visbiežāk izmantoto vīna pudeļu diametram ar 0,75 litru pildījuma saturu. Pat ja vīnkopjiem tiek dota liela brīvība izstrādāt savus izstrādājumus, pudeles diametrs parasti ir mazāks par 78 mm. "Biezākajām" pudelēm bezkontakta plātnes ar 100 mm augstumu var izmantot no paliktņiem izgatavotas vīna plaukta konstrukcijas. Lielākais standarta izmēra vīna pudeļu diametrs ir 90 mm un ietilpst pudeles statīvā.

Grīdas un sienas plaukti

Šie pamata izmēri dod paliktņiem īpašumu, ka to var integrēt jebkurā formā plaukta konstrukcijā. Gareniski uz pusi paletes ir vajadzīgs tikai apakšējais stienis priekšpusē pretēji griezuma pusē. Pēc montāžas paletes var piestiprināt ar augšējo sānu priekšu un sagrieztu pusi uz augšu uz sienas. Neatkarīgi no vidējā aizturēšanas bloka var uzstādīt divos plauktos, kas izveidoti no trim līdz četrām vīna pudelēm.

Ideāli piemērotu var izmantot arī, sadalot paleti. Gala virsmas var izgriezt gareniski un šķērsām uz platuma platumu no pārējās paletes. Tas rada taisnstūrveida un iegarenas dobas rāmjus. Divi rāmji, kas atrodas aiz otra, veido inkrustāciju plauktu, kuru var iestatīt un sakraut brīvi. Pilns diapazons var būt, ievietojot plauktus pie sienas plaukta, piestiprinot pie sienas augšpuses.

ilgtermiņa uzglabāšanai ar pudelēm slīpumu

Arī no palešu daļām līdz vīna pudeļu turētājs var būvēt no koka, dot pudeli tendence kakla uz leju. Šī korķa "skalošana" no iekšpuses ir īpaši izdevīga ilgstošai uzglabāšanai. Paletes līstes var saņemt attiecīgi slīpa urbumus. Ir iespējams arī urbt taisnus nostiprināšanas atveres un noliekt visu paleti. Zwischen starpposma grīdām, kas ievilktas paliktņos vai palešu daļās, var nodrošināt caurumus, kuros vīna pudeles ievieto otrādi. Universālā dizaina iespēja paplašinās, ja slotas ir zāģētas plauktos vai paliktņu slāņos. Tie kalpo kā stikla turētāji, pakaļot stumbru stikliem otrādi.

Tips & TricksUm zinām gandrīz neierobežotas dizaina iespējas un dizaina idejas, stājas attiecīgajās interneta meklēšanas portālu ar attēlu meklēt atslēgvārdu "vīna plaukts paletes" vienu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru