Durvis nojume koka nodrošina aizsardzību ieejas ēkā

vēlākais tad, kad jums bija jāgaida uz sliekšņa pat lietus vai stipra vēja, atcerieties, lai izveidotu vainagu uz durvīm. Tā iespējas ir bezgalīgas šim vēja un laika apstākļiem aizsardzību, koks ir lēts alternatīva.

Liela izvēle izvēlēties starp nojumēm kas izgatavoti no koka, nerūsējošā tērauda ar organiskā stikla vai laminēta stikla, alumīnija vai pat vara jumtiem. Kaut arī koka un plastmasas jumtiņš ir diezgan lēts, tad no cietā metāla jumta cena var būt nedaudz lielāks.

lēti alternatīva koka gan prasa zināmu aprūpi, ar koka jumts, ir iespējami dažādi jumta formas. Jūs varat izvēlēties starp sēdekli, hipped, konsole vai mucas jumta. Piedāvātais ir roofs ar dažādiem jumta laukumiem.

klājums ar lokšņu metāla vai asfalta jostas roze ir vienkāršs risinājums, koka var krājumi ar reāliem flīzēm, tādējādi radot īpašu izskatu. Papildu atbalsts un drošība dot Aufschraubstützen ar sānu pastu. Lai pareizi drenāžas nodrošinātu lietus notekas.

Dabiskā materiāls koks ir izturīgs

  • nodrošina stabilitāti radīja pievilcīgu izskatu
  • nepieciešama regulāra kopšana

kvalitāte un materiāls noteikt cenu,

lētus jumtiņš uz durvīm jau 99, -. Pat augstas kvalitātes komplekti ir pieejami no 250, - eiro. Speciālie produkti ir dārgāki. Tam pievienots materiāls.

  • vordach.holzkomplett.de ir jumtiņš uz durvīm izgatavoti no koka, kas komplektā piedāvājumu.
  • holz-haus.de ir jumta izgatavots no koka dažādos veidos diapazonā.
  • In vordach-shop.de uzzināt cenu pēc pieprasījuma.
padomi un TricksEin koka nojume uz durvīm, ir pieejama iespēja vēja un laika apstākļiem aizsardzību. Tiem, kas vēlas ietaupīt naudu, bažas pilnu komplektu, kas ir viegli uzstādīt un parasti jau satur montāžas aparatūru.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru