Saskaņā ar personīgo garšu: samaisa sienas krāsu

ne visi uzdrīkstēties sajaukt savu sienu krāsu. Lai lielu krāsu spaini, īpaši ar tonēšanu jūsu vēlamajā krāsā, noteikti pieprasa kādu pacietību un daudz krāsu jutīgumu. Par laimi, šodien daudzi DIY veikali piedāvā tā saukto krāsu sajaukšanas pakalpojumu, kas padara lietas daudz vieglāk. M sajauciet sienu krāsas: kā tas darbojas?

Būtībā ir viegli sajaukt jauku sienas krāsu. Vispirms jums ir nepieciešams precīzs priekšstats par vajadzīgās krāsas izskatu. Par laimi tas nav jādefinē no prāta!

datortehnikas veikalā jums tiks piedāvāti krāsu diagrammas ar tūkstošiem skaistu nokrāsu, kas kalpo kā veidne. Izvēlies vislabāko skaņu - un sāksies maisīšanas mašīna.

Rezultāts parasti ir ļoti precīzs, pateicoties mašīnu ražošanai. Nepārsteidz, ja šķidruma krāsa izskatās nedaudz atšķirīga, nekā jūs domājat, ka žāvēšanas procesā tas mainīsies.

Kādas ir sienas krāsas sajaukšanas izmaksas?

Parasti jums jāmaksā papildu samaksa par maisīšanas procesu, kas balstās uz krāsu daudzumu. Lielākajai daļai aparatūras veikalu minimālais daudzums sākas ar 2,5 litru kausu, bet jūs varat arī iegūt lielu 10 litru kausu.

Vislabāk ir prasīt attiecīgas izmaksas tieši no jūsu DIY veikala, jo tās ne vienmēr ir vienādas. Un, ja neesat pārliecināts, vai jūsu tuvākajam tirgotājam ir tiešām maisīšanas mašīna, zvaniet īsi pirms jūsu apmeklējuma.

Alternatīva: Iegādāties priekšsienu sienas krāsas

Tomēr lielākos aparatūras veikalos un īpaši mazumtirdzniecības speciālistiem jūs saņemsiet arī iepriekš izlīdzinātas sienas krāsas, kas var atbilst jūsu gaumei. Protams, šajā gadījumā izvēle ir nedaudz ierobežota, bet var būt iespējams ietaupīt izmaksas.

Padomi un triki Apskatiet gatavu sienu krāsu, kas nāk pēc iespējas tuvāk jūsu idejām. Iegūstiet pareizo caurules tonēšanas krāsu un nedaudz mainiet to, līdz tā ir piemērota.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru