Acetons pret pelējumu

Acetons ir šķīdinātājs, kas tiek izmantots ne tikai rūpniecībā un tirdzniecībā. To var arī atrast daudzās mājsaimniecībās. Tā kā to galvenokārt izmanto tīrīšanai, bieži rodas jautājums, vai acetons būtu piemērots pret pelējumu. Zemāk jūs uzzināsiet, vai un kā jūs varat izmantot acetonu pret pelējumu.

Acetons, dabiskais šķīdinātājs

Acetons ir šķīdinātājs, kas arī rodas dabā. Tas tā ir, kad raudzē augļus, pat cilvēka organisms var to ražot. Tomēr acetons arī rada dažādus riskus. Arī acetona apglabāšanu nedrīkst veikt tikai ar sadzīves atkritumiem vai notekūdeņiem.

Acetona lietošanas vietas

Uz ādas acetons izraisa sausu, trauslu virsmu. Tas attauko ādu. Sekojošie ievainojumi ir tik daudz ātrāk. Turklāt, acetons var tikt izmantota daudziem operācijām, kas arī ātri liecina, ka izmantošana pret pelējumu ir iespējama tikai:

  • kā šķīdinātāju pret sveķi
  • kā šķīdinātāju, lai sveķu
  • kā šķīdinātāju tauki un eļļas
  • (par polimēru ražošanā un PMMA Akrila stikls)
  • kā plastmasas līmi

plastmasas un acetona

Jo īpaši kā plastmasas līmi, jāatzīmē, ka acetons uzbrūk dažādām plastmasām. Polistirols, kuru labāk pazīstams ar sarunvalodas nosaukuma "putuplasta" zīmolu, pilnīgi sadalās ar acetonu. Tas attiecas arī uz poliuretānu. Tādēļ Acewton izmantos putu vai PU smidzinātāju iztīrīšanai.

Krāsas, varš un acetons

Bet tas ir piemērots arī smilšu krāsu noņemšanai. Citiem vārdiem sakot, krāsas un lakas nedrīkst piemērot acetonu. Tas var arī uzbrukt varai. Ja jūs vēlaties izmantot acetonu pret pelējumu, tas būtībā ir iespējams. Tomēr jūs pats redzat, ka vielu saraksts ir relatīvi ilgs, un jūs nevarat izmantot acetonu, jo tas iznīcina vai uzbrūk tiem.

Veselības problēmas ar acetonu

Turklāt, lietojot acetonu miltrasa, tas var izraisīt reiboni un pat samaņas zudumu, ieelpojot. Kaut arī acetons nav kancerogēns, kā tas bieži tiek pieņemts, tas noteikti var kaitēt veselībai. It īpaši, ja jūs vēlaties izmantot acetonu pret pelējumu telpās, vienmēr ņem to vērā.

Acetons ir ļoti viegli uzliesmojošs gaisā

Turklāt acetons ir arī viegli uzliesmojošs. Tvaiki ir vieglāk aizdegas gaisā. Ja tiek noņemti lielāki pelējuma traipi, aizdegšanās risks palielinās nevētām telpām. Tādējādi var teikt, ka acetons būtībā ir piemērots pelējuma noņemšanai. Besser Acetona vietā izmantojiet labākas pretiekaisuma līdzekļus

Tomēr, no otras puses, ierobežojumi ir tik lieli (citas vielas, uz kurām tiek uzbrukti, veselības apdraudējumi, aizdegšanās draudi), lai jūs varētu vēlēties izmantot mazāk bīstamus produktus. Protams, jūs varat turpināt lietot acetonu kā nagu lakas noņēmēju, jo šeit prasītās summas ir ļoti mazas un tāpēc nav pārāk riskanta.

Padomi un ieteikumi Īpašu īpašību dēļ, un, tā kā tiek uzbrukumi daudzām vielām, mēs mājās žurnālā ir iesnieguši detalizētu norādījumu par acetonu un plastmasu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru