Akrila krāsa mēbelēm

Sākotnēji tirgū kā mākslinieks krāsās, un tāpēc, ka augstu vides ilgtspējīgu pieteikumā, kas nodrošina akrila krāsu, ne tikai par hobiju un mākslinieku svarīgu krāsā. Pat mēbeļu akrila krāsas var lieliski izmantot. Kas jāņem vērā un kādas iespējas rodas akrila krāsām un akrila krāsām, mēs esam apkopojuši zemāk.

Akrila krāsas dažādām lietojumprogrammām

Ilgu laiku akrila krāsas izraisīja niša eksistenci. Pat šodien citas krāsas ir vienkārši lētākas, vieglāk apstrādājamas un tām ir vairāk funkcionālas priekšrocības. Tomēr akrila krāsas ir ilgtspējīgākas, tāpēc tās kļūst aizvien populārākas mājas uzlabošanā. Bet pat bērniem, bērna krāsā būtiski ir ievērojami mazāka akrila krāsu toksicitāte nekā citām krāsām.

Būtiskas atšķirības starp dažādiem akrila laku produktiem

Tomēr nav tas pats, akrila krāsas akrila krāsas, kā tas ir bijis kontrastējošās piemēri ilustrē Kindermalfarbe un akrila krāsu uz betona. Pamatkrāsu trūkums akrila krāsas ir redzams arī sienu krāsas.

Crosslink akrils, žāvējot. Tas padara tos necaurlaidīgus ūdens un mitruma iedarbībai. Arī tvaiku caurlaidīgas (difūzijas atvērtas) tās nav šī iemesla dēļ. Vai akrila krāsas, tiek plaši svītrots iepriekš jānosver vai siena jautājums nedrīkst būt lielāka caurlaidīgs, tāpēc tai jābūt iespējai elpot. Rudens sienas mitrās vecās ēkās būtu tipisks piemērs, kurā nekādā gadījumā nedrīkst izmantot akrila krāsas.

Izvēlieties akrila krāsu atbilstoši īpašajām prasībām

Turklāt akrila krāsas ir tikai daļēji izturīgas pret mehāniskiem efektiem. Attēlu rāmim, kas nekad nav pieskāries, var krāsot tikai ar akrila krāsu bez turpmākas darbības. No otras puses, galds vai stends ir jāaizklāj, lai aizsargātu akrila krāsu no noberšanās. Tātad, tad ieņēmumus galvenokārt izmaksu faktors uz priekšu, jo augstas kvalitātes akrila krāsas, kas ir vēlams šādā darbā vienalga, ir daudz dārgāks nekā alternatīvas krāsu un pārklājumu.

mēbelēm ir svarīgi akrila krāsu īpašības

Turklāt pārklāta virsma papildus jāaizklāj ar skaidru laku. Ja, no otras puses, ir arī citas svarīgas īpašības, akrila krāsas nekādā ziņā neatpaliek no sintētisko sveķu krāsām. Šādi atribūti var būt arī akrila krāsas:

  • UV izturība
  • karstumizturība
  • pret laika apstākļiem
  • krāsas noturība
  • krāsu spožumu
  • jāpiemēro kā glazūru vai dichschichtig un nav caurspīdīga

Āra mēbeles ar akrila krāsu

uzsvērt īpaši, ja jūs mēbeles lietošanai ārpus telpām, tāpēc balkonu Šīs lietas ir svarīgas, lai krāsotu iekšpagalmu vai dārzu ar akrila krāsu. Tomēr tiem jābūt precīzi jānoskaidro no viena produkta uz nākamo. Piemērs: ja vēlaties krāsot radiatorus, jums ir nepieciešama karstumizturīga akrila krāsa.

Secinājums: izvēlieties betona akrila krāsu atbilstoši prasībām.

Kad krāsojat mēbeles ar akrila krāsu, jums jāņem vērā katra gabala prasības. Gleznojot āra mēbeles ar akrila krāsu, nepieciešams atšķirīgs produkts nekā iepriekš minētā rāmja vai intensīvi izmantotas mēbeļu telpu gleznošana telpās. Ja vēlaties būt pārliecināti, nekādā gadījumā neuzklājiet skaidru mēteli.

pielāgot akrila krāsu, kas vēlas, lai atbilstu jūsu vajadzībām priekšrocības ar akrila laku apstrāde ir mēbeles, bet tikai to, ka jūs varat noteikt ar akrila saistvielu un ūdens viskozitāte, šīs krāsas kā vēlamo. Tas ļauj jums caurspīdīgu caurspīdīgu glazūru, bet arī verbose burtiski biezu vai lāpstiņu. Lai glazētu, akrila krāsa tiek atšķaidīta ar vairāk ūdens, kas ir biezāka, lai piepildītu cietu pastu ar akrila saistvielu.

Padomi un trikiOrkārt, akrila krāsas apstrāde neatšķiras no citu krāsu un krāsu apstrādes. Šeit ir sniegti sīki izstrādāti norādījumi koka mēbeļu krāsošanai.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru