Akrila krāsa uz putuplasta

Akrila krāsu parasti var lietot diezgan labi plastmasas virsmām. Tas ietver arī putuplasta. Tomēr, tāpat kā citiem plastmasas izstrādājumiem, jāņem vērā arī plastmasas putu īpašās īpašības. Kā lietot akrila krāsu uz putuplasta.

putupolistirols putuplasta vai Styrodur

First informācijai: in putuplasta, tas ir faktiski paplašināts, lai putu polistirola vai EPS īss. Termins "polistirola" ir zīmols, kas dominē sinonīms EPS. Tādēļ, protams, arī tas attiecas arī uz EPS vai vispārējā putupolistirola lietošanu.

Ne katra krāsa ir piemērota putuplasta

Kopumā jūs varat krāsot vai krāsot putuplasta vai Styrodur (citu zīmolu) ļoti labi. Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka izmantotās krāsas un lakas nav šķīdinātājs. Šķīdinātāji, piemēram, etilacetāts vai acetons, izšķīdina propellantus no EPS, kas burtiski izšķīst.

Pievērsiet uzmanību piemērotām vielām, attaukojot

. Tādēļ, nogremdējot, jums ir jāpārliecinās, ka izmantojat tikai produktus, kas neietekmē putuplasta. Tas būtu, piemēram, alkohols. Nekādā gadījumā nedrīkst lietot parastos uz šķīdinātājiem balstītus tauku tīrītājus.

Uzklājiet akrila krāsu uz putuplasta

Tāpēc akrila krāsa ir arī lieliska. Akrila krāsas sajauc ar ūdeni vai organiskiem atšķaidījumiem, kas neietekmē EPS. Tomēr putuplasta var būt ļoti absorbējošs. Tāpēc ņemiet vērā, ka dažos soļos jums var būt nepieciešams krāsot vai notīrīt jūsu veidojošo izstrādājumu.

atlasītās akrila krāsas sastāvs

Tas var būt vienlaicīgi uz akrila krāsas krāsas intensitātes rēķina. Lai to izvairītos, pirms krāsošanas ar akrila krāsu varat arī uzklāt putuplasta. Līdzīgi kā akrila krāsai uz koksnes vai citiem materiāliem, primer padara vēlāku akrila krāsu viendabīgāku.

Akrila un krāsu sastāvs

Ņemiet vērā arī to, ka akrila krāsās ir arī lielas atšķirības. Šim nolūkam ir svarīgi zināt akrila krāsu un akrila krāsu funkciju un sastāvu. Tātad, ir akrila krāsas no šādām sastāvdaļām:

  • atšķaidīšanas (ūdens vai organiskie šķīdinātāji)
  • sausas piedevas palēnināta vai citas īpašības
  • darbība no akrila
  • Upon žāvēšanas iztvaiko atšķaidīšanas

krāsas pigmenti

saistvielu (akrilsveķu vai akrila saistvielu). Rezultātā akrila sveķu daļiņas uzglabā tik tuvu viens otram, ka tās formāli saskaras kopā. Rezultāts ir ūdensnecaurlaidīga plēve. Pēc žāvēšanas akrila krāsa vairs nav mazgājama.

Izmantojiet piemērotus akrilus putuplasta

Tomēr, atkarībā no krāsas, akrila saistviela būs atšķirīga konsistence. Tādā veidā var tikt lietoti plāni vai diezgan biezi akrila slāņi. Tam nav nekāda sakara ar kvalitātes defektu. Drīzāk akrila krāsas konsistence ir atkarīga no vēlākajām prasībām.

Tips & TricksAcrylics ir patiešām universāls. Tātad akrila krāsu var uzklāt uz ādas. Tāpat akrila krāsa ir piemērota stiklam un citiem materiāliem.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru