Przegląd blachy dachowej Ceny

Dachy cynowane mogą składać się z różnych rodzajów metalu i mieć wiele różnych profili. Ponadto dostępne są pojedyncze i wielopowłokowe produkty do kupienia, zgodnie ze zmiennymi cenami. Dajemy ci przegląd. Preis Czynniki cenowe

Ocynkowane profile stalowe i wysokiej jakości powłoki mają swoją cenę, a także estetyczny wygląd powierzchni. Jeśli Twój blaszany dach spełnia wysokie wymagania w zakresie konstrukcji dachu i fasady, aby zachować odpowiednio długi czas, warto zainwestować w wysoką jakość.

Wybierz cienki metalowy dach, monocoque, trzeba umieścić w pobliżu listwy pod spodem, tak że metal nie jest zdeformowane. Przesuwasz więc niską cenę arkusza, kupując więcej drewna.

Ceny dachów cynowych beton

ocynkowane blachy stalowe w różnych kolorach są szczególnie korzystne, są już dostępne od około 20 EUR za metr kwadratowy.

  • Często używana blacha cynkowa z tytanu kosztuje około dwa razy tyle, ale ma szczególnie długą żywotność.
  • Dach blaszany wykonany z kolorowego anodowanego aluminium zwykle nie kosztuje mniej niż 25 EUR za metr kwadratowy.
  • Standardowe blachy z ocynkowanej blachy kosztują około 35 EUR za metr kwadratowy.
  • Miedź jest bardzo trwała, ale cena miedzi jest stosunkowo wysoka. Ceny dachów miedzianych wynoszą obecnie około 100 EUR za metr kwadratowy.
  • Wszystkie ceny zawierają koszty materiałowe i czas pracy dla przymocowania odpowiedniego metalowego dachu do już istniejących listew lub szalunków.

dodatkową pracę dla blaszanym dachu instalacji

Dla blaszanym dachem będzie trzeba albo listwy drewniane lub formy, które nie są wymienione w powyższej cenie nie jest wliczony w cenę. Koszt każdego okna dachowego stanowi łączną cenę.

Pamiętaj również, że krawędzie nie są obliczane jako boczne uzupełnienie powierzchni dachu. System odwadniający dla blaszanego dachu pomaga zapobiegać uszkodzeniom wody: ważna inwestycja, która początkowo powoduje dodatkowe koszty.

przykładem projektu: koszt dachu 70 metrów kwadratowych z blachy tytanowo cynkowej

Duża Hangary, aby otrzymać nowy dach z blachy tytanowo cynkowej. Koszt listew w tym przypadku wynosi 25 EUR za m kw. Powierzchni dachowej, blaszany dach 28 EUR za mkw. Obie ceny zawierają już wynagrodzenie rzemieślnika.

przegląd kosztów Cena listwy
1960 EUR 150 EUR graniczy
odwodnienia dachu 450 EUR Łącznie nie kupić 1750 EUR
dach blaszany 4310 EURdach blaszany zbyt tanie!

Czasami są blaszany dach oferuje już za 1,99 EUR za mkw - cena ta jest o złom ceny: W większości przypadków jest to w takim „okazja” do jakości raczej słaba. Ochrona antykorozyjna i odporność na warunki atmosferyczne oferują tylko arkusze wysokiej jakości!

Porady i triki Dachy w projekcie dachówki wyglądają bardzo podobnie do prawdziwego dachu z dachówki. Zwłaszcza w przypadku dachów, które mają zbyt niską tendencję do pokrywania się cegłami, ta alternatywa oferuje się sama!

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz