Uz polistirola stūri deflektors cut

Būvniecības polistirola ir ideāls materiāls, lai piestiprinātu apdares profili un ģipša imitācija pie griestiem. Lai samērīgs un Vienkārši pievienojiet Mitre samazinājumiem, apsildāmu griešanas instruments un vienkāršs deflektors kaste ir ideāls instruments. Griešanas stūri rada vienmērīgu un precīzu 45 grādu leņķi.

leņķis pasākums rīku un izvēlieties

polistirola profili ir pieejami lielā atlases datortehnikas veikalos un amatniecības veikalos. Tās var viegli piestiprināt kā imitācijas gabalu. Kad aptver līstes stūri kritums atkarībā no sienas līknes uz priekšu vai atpakaļ. Precīzi sagriezts pārklājums nodrošina abpusēju savienojumu starp abiem pārklājošiem profila galiem.

Pirms sloksnes polistirola pielīmēts pie griestiem, leņķi esošo stūriem jāmēra. Ideālā gadījumā tie ir precīzi taisnā leņķī. Stieņa kastē ir vajadzīgie griezuma punkti 45 grādu griezumiem. Ja stūri novirzās no taisnā leņķa, ir nepieciešams leņķa piestiprinājums. Winkel Leņķa jūgs ir locīšanas rīks, kas sastāv no vismaz diviem metāla spārniem. Slīpumu notiek stūrī, un noregulē tā, ka viņu spārni mērā tieši paralēli diviem apkārtējiem sienām. Pēc nosaka pozīciju ar komplektu uzskrūvēt Styrofoam paplāti vai ir izveidots profils. Schmiege iekšpuses kalpo par griešanas atbalstu.

Lai izgrieztu stūri putupolistirolu

polistirola bagetes

  • deflektors lodziņu
  • Iespējams slīpuma
  • griezējs vai fona nazi un / vai
  • rokas zāģi ar plānu asmeni un / vai
  • gludināšana vai atjautības
  • vieglākas vai
  • fēnu
  • 1. pasākums un atzīmējiet

Izmēriet garumu vienmēr pie sienas malas. Pārliecinieties, vai profili neatbilst viens otram nepareizā virzienā. Izcelt sadaļa sākumpunktu uz putuplasta uz sienas vērsta pusē ar zīmuli punktu. Bārs nav nepieciešama, jo reakcija ir pietiekams, lai saražotu iestatīto leņķi ar deflektors kastē vai ar slīpumu automātiski.

2. Siltuma un samazināt

pasilda asmeni un asmens jūsu griešanas instrumentu ar gaišāku vai fēnu. Izgriezt ar vieglu spiedienu un vieglām zāģu kustībām. Kad putuplasta sāk sabrukties, iesildiet instrumentu vēlreiz.

Tips & TricksSie var ražot ar apsildāmu rīks arī tīras apaļās samazinājumiem STYROFOAM.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru